Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medicīniskās pēcdiploma izglītības institūts"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 16 648 | 21 632 | 25 871 | 32 308 | 23 054 | 42 907 | 60 047 | 41 463 | 24 501 | 82 891 | 81 762 | 125 721 | 142 349 | 113 323 | 94 702 | 82 691 | 45 992 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 19 046 | 26 446 | 18 922 | 15 564 | 10 216 | 7394 | 2458 | 15 828 | 20 494 | 23 528 | 25 683 | 19 380 | 15 954 | 21 554 | 21 342 | 15 414 | 13 803 |
| Aktīvi kopā | 35 694 | 48 078 | 44 793 | 47 872 | 33 270 | 50 301 | 62 505 | 57 291 | 44 995 | 106 419 | 107 445 | 145 101 | 158 303 | 134 877 | 116 044 | 98 105 | 59 795 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 18 865 | 32 246 | 27 724 | 29 300 | 15 589 | 23 079 | 35 445 | 36 889 | 22 849 | 81 943 | 64 464 | 101 547 | 112 440 | 67 518 | 57 082 | 33 979 | 47 633 |
| Ilgtermiņa saistības | 6122 | 4951 | 4951 | 4951 | 4027 | 8474 | 8649 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 000 | 7700 | 7700 | 7700 |
| Saistības kopā | 24 987 | 37 197 | 32 675 | 34 251 | 19 616 | 31 553 | 44 094 | 36 889 | 22 849 | 81 943 | 64 464 | 101 547 | 112 440 | 87 518 | 64 782 | 41 679 | 55 333 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 661 | 174 | 1237 | 1503 | 33 | -680 | -337 | 1992 | 1744 | 2330 | 18 507 | 573 | 2309 | 1496 | 3903 | 5164 | -51 964 |
| Pašu kapitāls kopā | 10 707 | 10 881 | 12 118 | 13 621 | 13 654 | 18 748 | 18 411 | 20 402 | 22 146 | 24 476 | 42 981 | 43 554 | 45 863 | 47 359 | 51 262 | 56 426 | 4462 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 120 109 | 165 299 | 151 941 | 150 976 | 174 805 | 235 620 | 212 672 | 290 484 | 317 813 | 357 215 | 326 439 | 301 380 | 349 464 | 433 090 | 490 759 | 537 878 | 394 163 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 795 | 840 | 1678 | 2299 | 605 | 809 | 1517 | 2888 | 2198 | 2330 | 18 507 | 578 | 2356 | 1498 | 3903 | 4275 | -52 613 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 661 | 343 | 1353 | 2017 | 495 | 109 | 452 | 2888 | 2198 | 2330 | 18 507 | 578 | 2356 | 1498 | 3903 | 5167 | -51 964 |
| Pārskata gada peļņa | 661 | 174 | 1237 | 1503 | 33 | -680 | -337 | 1992 | 1744 | 2330 | 18 507 | 573 | 2309 | 1496 | 3903 | 5164 | -51 964 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 29 | 26 | 27 | 27 | 29 | 23 | 23 | 24 | 25 | 25 | 23 | 23 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medicīniskās pēcdiploma izglītības institūts"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medicīniskās pēcdiploma izglītības institūts" (reģ. nr. 40003263298) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Aleksandra Čaka iela 50 - 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 394 163 €, par 26,7% mazāk nekā gadu iepriekš (537 878 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 51 964 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 14 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 23. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 17 138 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 59 795 € un pašu kapitāls 4462 € (7,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (61,1%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.