Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STAMARS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 787 988 | 860 559 | 935 917 | 1 580 029 | 1 435 995 | 1 482 300 | 1 436 838 | 1 504 690 | 1 553 001 | 1 596 739 | 1 533 881 | 1 520 961 | 1 421 706 | 1 423 556 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 447 143 | 493 986 | 456 013 | 660 116 | 741 589 | 750 303 | 748 303 | 591 967 | 662 946 | 628 763 | 596 015 | 558 139 | 648 193 | 603 427 |
| Aktīvi kopā | 1 235 131 | 1 354 545 | 1 391 930 | 2 240 145 | 2 177 584 | 2 232 603 | 2 185 141 | 2 096 657 | 2 215 947 | 2 225 502 | 2 129 896 | 2 079 100 | 2 069 899 | 2 026 983 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 116 902 | 153 201 | 126 565 | 349 267 | 361 459 | 434 010 | 410 926 | 368 867 | 440 441 | 432 882 | 367 963 | 285 368 | 294 676 | 308 956 |
| Ilgtermiņa saistības | 634 369 | 598 820 | 563 597 | 818 669 | 779 571 | 733 435 | 774 067 | 670 837 | 676 437 | 637 437 | 546 437 | 490 357 | 433 059 | 370 941 |
| Saistības kopā | 751 271 | 752 021 | 690 162 | 1 167 936 | 1 141 030 | 1 167 445 | 1 184 993 | 1 039 704 | 1 116 878 | 1 070 319 | 914 400 | 775 725 | 727 735 | 679 897 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 115 477 | 120 555 | 60 508 | 71 958 | 43 381 | 44 870 | 64 989 | 56 805 | 42 116 | 56 114 | 60 313 | 87 879 | 38 789 | 4922 |
| Pašu kapitāls kopā | 456 545 | 577 101 | 637 609 | 979 194 | 1 020 288 | 1 065 158 | 1 000 148 | 1 056 953 | 1 099 069 | 1 155 183 | 1 215 496 | 1 303 375 | 1 342 164 | 1 347 086 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 411 766 | 1 503 662 | 1 542 859 | 2 056 076 | 2 154 384 | 2 209 414 | 2 414 283 | 2 498 644 | 2 422 230 | 2 275 869 | 2 595 330 | 2 798 465 | 2 429 296 | 2 194 831 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 155 411 | 159 302 | 94 463 | 87 208 | 72 891 | 68 869 | 108 142 | 74 411 | 62 287 | 70 494 | 81 219 | 110 264 | 62 547 | 20 220 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 137 990 | 143 354 | 80 340 | 89 384 | 56 499 | 50 852 | 81 458 | 57 137 | 42 116 | 56 247 | 68 876 | 87 919 | 38 815 | 7176 |
| Pārskata gada peļņa | 115 477 | 120 555 | 60 508 | 71 958 | 43 381 | 44 870 | 64 989 | 56 805 | 42 116 | 56 114 | 60 313 | 87 879 | 38 789 | 4922 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 17 | 17 | 19 | 23 | 25 | 24 | 25 | 25 | 30 | 29 | 29 | 26 | 27 | 26 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 14 213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 129 999 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "ANDORS" — 100%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STAMARS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STAMARS" (reģ. nr. 40003263508) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Ādaži, Lejupes iela 10.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 2 194 831 €, par 9,7% mazāk nekā gadu iepriekš (2 429 296 €). No 2011. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,5% gadā. 2024. gada peļņa bija 4922 € (0,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (14). 2024. gadā darbinieku skaits bija 26 (gadu iepriekš 27). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 84 417 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 2 026 983 € un pašu kapitāls 1 347 086 € (66,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.