Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Privātsākumskola"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9902 | 9761 | 10 642 | 9101 | 12 303 | 16 709 | 6561 | 4973 | 28 414 | 30 875 | 37 098 | 37 158 | 34 213 | 53 446 | 83 537 | 97 292 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 102 150 | 101 378 | 101 185 | 101 066 | 142 797 | 136 246 | 130 151 | 122 267 | 123 762 | 137 398 | 229 282 | 219 600 | 211 532 | 211 817 | 198 915 | 265 854 |
| Aktīvi kopā | 112 052 | 111 139 | 111 827 | 110 167 | 155 100 | 152 955 | 136 712 | 127 240 | 152 176 | 168 273 | 266 380 | 256 758 | 245 745 | 265 263 | 282 452 | 363 146 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 406 | 4874 | 6678 | 13 157 | 28 150 | 35 500 | 23 357 | 33 838 | 22 179 | 26 024 | 29 787 | 32 934 | 36 123 | 40 708 | 53 129 | 40 765 |
| Ilgtermiņa saistības | 85 345 | 82 454 | 79 920 | 73 920 | 95 982 | 86 679 | 85 127 | 74 444 | 63 416 | 52 031 | 55 765 | 40 444 | 24 847 | 12 514 | 7462 | 55 369 |
| Saistības kopā | 95 751 | 87 328 | 86 598 | 87 077 | 124 132 | 122 179 | 108 484 | 108 282 | 85 595 | 78 055 | 85 552 | 73 378 | 60 970 | 53 222 | 60 591 | 96 134 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 7843 | 9494 | 5716 | 5204 | 9284 | 2028 | 133 | 1416 | 47 623 | 23 637 | 90 610 | 2552 | 1395 | 27 266 | 9820 | 45 151 |
| Pašu kapitāls kopā | 16 301 | 23 811 | 25 229 | 23 090 | 30 968 | 26 528 | 23 980 | 14 710 | 62 333 | 85 970 | 176 580 | 179 132 | 180 527 | 207 793 | 217 613 | 262 764 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 71 305 | 80 792 | 80 443 | 98 975 | 105 920 | 126 507 | 145 727 | 174 081 | 230 866 | 241 737 | 252 479 | 218 135 | 224 014 | 258 190 | 315 275 | 343 844 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 14 637 | 16 660 | 12 187 | 11 763 | 15 464 | 7726 | 5381 | 6706 | 51 099 | 26 571 | 93 524 | 5451 | 3730 | 29 831 | 11 868 | 47 163 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7927 | 10 020 | 5817 | 5331 | 9952 | 2592 | 377 | 2298 | 47 623 | 23 637 | 90 610 | 2552 | 1395 | 27 266 | 9820 | 45 151 |
| Pārskata gada peļņa | 7843 | 9494 | 5716 | 5204 | 9284 | 2028 | 133 | 1416 | 47 623 | 23 637 | 90 610 | 2552 | 1395 | 27 266 | 9820 | 45 151 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 15 | 17 | 17 | 20 | 20 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 20 | 19 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Aprēķinātā dividende | — | 1984 | 4298 | 7343 | 1406 | 6468 | 2681 | 10 686 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Privātsākumskola"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Privātsākumskola" (reģ. nr. 40003270410) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Liepāja, Republikas iela 23.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 343 844 €, par 9,1% vairāk nekā gadu iepriekš (315 275 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 45 151 € (13,1% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 20. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 17 192 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 363 146 € un pašu kapitāls 262 764 € (72,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50,5%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.