Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "B.BRAUN MEDICAL"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 800 000 € (24% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3 466 079 | 3 437 683 | 3 566 841 | 3 496 521 | 3 546 023 | 3 481 180 | 3 426 260 | 4 250 480 | 4 016 793 | 4 806 383 | 4 873 485 | 4 827 893 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 225 251 | 197 943 | 187 337 | 198 708 | 201 174 | 170 424 | 168 319 | 179 891 | 216 136 | 188 713 | 177 251 | 145 560 |
| Aktīvi kopā | 3 691 330 | 3 635 626 | 3 754 178 | 3 695 229 | 3 747 197 | 3 651 604 | 3 594 579 | 4 430 371 | 4 232 929 | 4 995 096 | 5 050 736 | 4 973 453 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 420 534 | 221 242 | 378 029 | 474 887 | 574 802 | 425 902 | 303 052 | 1 285 931 | 1 585 048 | 2 017 172 | 1 703 089 | 1 985 590 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 420 534 | 221 242 | 378 029 | 474 887 | 574 802 | 425 902 | 303 052 | 1 285 931 | 1 585 048 | 2 017 172 | 1 703 089 | 1 985 590 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 522 986 | 643 588 | 611 764 | 594 193 | 552 053 | 603 306 | 665 825 | 452 913 | 303 441 | 630 043 | 869 723 | 440 216 |
| Pašu kapitāls kopā | 3 270 796 | 3 414 384 | 3 376 149 | 3 220 342 | 3 172 395 | 3 225 702 | 3 291 527 | 3 144 440 | 2 647 881 | 2 977 924 | 3 347 647 | 2 987 863 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9 220 957 | 10 256 718 | 9 815 876 | 10 480 691 | 10 152 162 | 10 852 927 | 10 846 145 | 13 490 353 | 14 049 457 | 15 660 791 | 16 049 171 | 17 432 832 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 607 844 | 757 645 | 723 078 | 713 104 | 597 344 | 658 275 | 711 135 | 648 205 | 471 612 | 844 180 | 1 168 278 | 855 181 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 607 277 | 756 416 | 722 385 | 713 069 | 596 981 | 657 788 | 711 022 | 648 192 | 471 234 | 843 776 | 1 167 947 | 854 918 |
| Pārskata gada peļņa | 522 986 | 643 588 | 611 764 | 594 193 | 552 053 | 603 306 | 665 825 | 452 913 | 303 441 | 630 043 | 869 723 | 440 216 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 26 | 27 | 27 | 28 |
| Aprēķinātā dividende | 448 205 | 500 000 | 650 000 | 750 000 | 600 000 | 550 000 | 600 000 | 600 000 | 800 000 | 300 000 | 500 000 | 800 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "B.BRAUN MEDICAL"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "B.BRAUN MEDICAL" (reģ. nr. 40003277955) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ūdeļu iela 16.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 17 432 832 €, par 8,6% vairāk nekā gadu iepriekš (16 049 171 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 440 216 € (2,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (12). 2025. gadā darbinieku skaits bija 28 (gadu iepriekš 27). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 622 601 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 4 973 453 € un pašu kapitāls 2 987 863 € (60,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir B. Braun Medical Oy.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.