Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAGMA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 685 668 | 1 698 736 | 1 767 470 | 1 929 311 | 1 882 762 | 1 631 047 | 1 642 530 | 1 833 464 | 2 129 833 | 1 887 521 | 1 696 748 | 1 588 678 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 445 753 | 439 506 | 429 040 | 357 911 | 511 379 | 528 339 | 622 552 | 645 574 | 681 137 | 737 481 | 830 818 | 730 003 |
| Aktīvi kopā | 2 131 421 | 2 138 242 | 2 196 510 | 2 287 222 | 2 394 141 | 2 159 386 | 2 265 082 | 2 479 038 | 2 810 970 | 2 625 002 | 2 527 566 | 2 318 681 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 320 731 | 336 584 | 473 301 | 599 315 | 662 736 | 427 163 | 397 509 | 561 255 | 826 939 | 584 749 | 640 714 | 582 558 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 070 370 | 1 043 906 | 1 045 997 | 1 045 043 | 1 064 267 | 1 046 618 | 1 030 189 | 847 234 | 668 385 | 647 590 | 538 622 | 455 515 |
| Saistības kopā | 1 391 101 | 1 380 490 | 1 519 298 | 1 644 358 | 1 727 003 | 1 473 781 | 1 427 698 | 1 408 489 | 1 495 324 | 1 232 339 | 1 179 336 | 1 038 073 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 20 444 | 19 753 | -54 552 | -34 348 | 24 274 | 18 467 | 151 779 | 233 165 | 245 097 | 77 017 | -44 433 | -67 622 |
| Pašu kapitāls kopā | 712 011 | 731 764 | 677 212 | 642 864 | 667 138 | 685 605 | 837 384 | 1 070 549 | 1 315 646 | 1 392 663 | 1 348 230 | 1 280 608 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3 044 080 | 2 923 695 | 2 861 292 | 2 904 519 | 3 241 354 | 3 179 121 | 3 287 732 | 3 375 215 | 3 580 609 | 3 396 826 | 3 285 744 | 3 048 909 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 35 386 | 34 355 | -53 757 | -27 751 | 35 007 | 28 809 | 164 299 | 240 604 | 256 457 | 94 281 | -30 122 | -55 811 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 32 620 | 32 654 | -56 397 | -34 348 | 24 274 | 18 467 | 151 779 | 233 165 | 245 097 | 77 017 | -44 433 | -67 622 |
| Pārskata gada peļņa | 20 444 | 19 753 | -54 552 | -34 348 | 24 274 | 18 467 | 151 779 | 233 165 | 245 097 | 77 017 | -44 433 | -67 622 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 31 | 31 | 33 | 35 | 39 | 41 | 40 | 41 | 38 | 37 | 36 | 32 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Magma Fonds" — 35,48%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAGMA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAGMA" (reģ. nr. 40003284410) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Katrīnas dambis 18A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 048 909 €, par 7,2% mazāk nekā gadu iepriekš (3 285 744 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 67 622 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 32 (gadu iepriekš 36). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 95 278 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 318 681 € un pašu kapitāls 1 280 608 € (55,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.