SIA "HRX"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 740 000 € (36% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 368 246 | 346 567 | 272 241 | 442 045 | 514 951 | 531 697 | 629 038 | 918 549 | 998 631 | 1 100 245 | 1 128 087 | 1 503 132 | 1 490 438 | 1 725 861 | 1 719 061 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 178 674 | 244 817 | 281 856 | 417 709 | 455 706 | 451 923 | 551 095 | 671 848 | 926 517 | 867 203 | 929 801 | 1 148 437 | 1 310 100 | 1 264 280 | 1 466 119 |
| Aktīvi kopā | 546 920 | 591 384 | 554 097 | 859 754 | 970 657 | 983 620 | 1 180 133 | 1 590 397 | 1 925 148 | 1 967 448 | 2 057 888 | 2 651 569 | 2 800 538 | 2 990 141 | 3 185 180 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 279 181 | 254 824 | 335 360 | 563 805 | 603 244 | 505 691 | 486 535 | 662 762 | 679 891 | 645 148 | 702 450 | 787 256 | 764 852 | 759 857 | 1 239 238 |
| Ilgtermiņa saistības | 74 416 | 139 008 | 91 624 | 113 775 | 133 755 | 50 521 | 132 547 | 206 969 | 330 742 | 181 536 | 100 720 | 225 641 | 322 674 | 158 079 | 352 343 |
| Saistības kopā | 353 597 | 393 832 | 426 984 | 677 580 | 736 999 | 556 212 | 619 082 | 869 731 | 1 010 633 | 826 684 | 803 170 | 1 012 897 | 1 087 526 | 917 936 | 1 591 581 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -26 701 | 4229 | -70 439 | 1306 | 51 484 | 171 966 | 133 642 | 415 614 | 443 849 | 333 793 | 503 954 | 593 953 | 324 340 | 489 193 | 261 394 |
| Pašu kapitāls kopā | 193 323 | 197 552 | 127 113 | 182 174 | 233 658 | 427 408 | 561 051 | 720 666 | 914 515 | 1 140 764 | 1 254 718 | 1 638 672 | 1 713 012 | 2 072 205 | 1 593 599 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 792 098 | 2 123 252 | 2 220 788 | 3 481 902 | 4 248 938 | 4 536 312 | 4 834 414 | 5 493 204 | 5 830 693 | 5 562 271 | 6 665 425 | 8 059 297 | 8 159 172 | 8 520 501 | 9 142 998 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -23 376 | 28 156 | -70 439 | 12 601 | 73 763 | 214 788 | 162 528 | 415 614 | 446 493 | 360 614 | 602 181 | 659 187 | 411 332 | 528 923 | 461 983 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -23 376 | 28 156 | -70 439 | 12 601 | 73 763 | 214 788 | 162 528 | 415 614 | 446 493 | 360 614 | 602 181 | 650 846 | 388 541 | 522 291 | 446 964 |
| Pārskata gada peļņa | -26 701 | 4229 | -70 439 | 1306 | 51 484 | 171 966 | 133 642 | 415 614 | 443 849 | 333 793 | 503 954 | 593 953 | 324 340 | 489 193 | 261 394 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 45 | 45 | 50 | 55 | 62 | 59 | 60 | 61 | 64 | 63 | 64 | 73 | 74 | 74 | 74 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 255 999 | 250 000 | 107 544 | 390 000 | 210 000 | 250 000 | 130 000 | 740 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "HRX"
Pārskats
SIA "HRX" (reģ. nr. 40003296797) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekava, Ausekļu iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 9 142 998 €, par 7,3% vairāk nekā gadu iepriekš (8 520 501 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 261 394 € (2,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 74. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 123 554 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 185 180 € un pašu kapitāls 1 593 599 € (50,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Nauticor Osauhing.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.