Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PUMPURI JUMS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 17 | 748 | 832 | 325 799 | 384 702 | 385 432 | 384 325 | 384 413 | 383 294 | 396 301 | 390 820 | 386 134 | 383 822 | 385 348 | 385 620 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 512 | 89 393 | 89 393 | 127 195 | 127 195 | 127 195 | 127 195 | 127 195 | 127 195 | 123 780 | 123 780 | 123 780 | 123 780 | 123 780 | 123 780 |
| Aktīvi kopā | 529 | 90 141 | 90 225 | 452 994 | 511 897 | 512 627 | 511 520 | 511 608 | 510 489 | 520 081 | 514 600 | 509 914 | 507 602 | 509 128 | 509 400 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 30 | 6466 | 6224 | 15 550 | 8104 | 7979 | 7958 | 1 | 84 | 0 | 1363 | 2502 | 2582 | 2663 | 1117 |
| Ilgtermiņa saistības | 5818 | 79 842 | 89 256 | 394 893 | 461 163 | 469 815 | 470 731 | 476 347 | 486 692 | 473 566 | 474 220 | 475 208 | 481 443 | 488 277 | 495 677 |
| Saistības kopā | 5848 | 86 308 | 95 480 | 410 443 | 469 267 | 477 794 | 478 689 | 476 348 | 486 776 | 473 566 | 475 583 | 477 710 | 484 025 | 490 940 | 496 794 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -393 | 0 | -9088 | 50 028 | 79 | -7797 | -2002 | 2429 | -11 547 | 22 802 | -7498 | -6813 | -8627 | -5389 | -5581 |
| Pašu kapitāls kopā | -5319 | 3833 | -5255 | 42 551 | 42 630 | 34 833 | 32 831 | 35 260 | 23 713 | 46 515 | 39 017 | 32 204 | 23 577 | 18 188 | 12 606 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 149 132 | 11 991 | 7709 | 15 013 | 13 442 | 3703 | 43 248 | 9917 | 13 625 | 17 517 | 16 258 | 29 634 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -393 | 0 | -8767 | 58 147 | 188 | -7797 | -2002 | 2487 | -11 547 | 22 802 | -7446 | -6763 | -8565 | -5352 | -5554 |
| EBITDA | -393 | 0 | -8767 | 58 147 | 188 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -393 | 0 | -9088 | 57 530 | 93 | -7797 | -2002 | 2429 | -11 547 | 22 802 | -7498 | -6813 | -8627 | -5389 | -5581 |
| Pārskata gada peļņa | -393 | 0 | -9088 | 50 028 | 79 | -7797 | -2002 | 2429 | -11 547 | 22 802 | -7498 | -6813 | -8627 | -5389 | -5581 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | 7295 | 11 842 | 10 629 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "LEMI INVESTMENTS" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VIGVAM" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Arche Claire"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PUMPURI JUMS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PUMPURI JUMS" (reģ. nr. 40003297735) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Dubultu prospekts 9 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 29 634 €, par 82,3% vairāk nekā gadu iepriekš (16 258 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5581 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9878 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 509 400 € un pašu kapitāls 12 606 € (2,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (55%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.