Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AMNIS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 188 747 | 99 816 | 97 826 | 98 538 | 91 556 | 133 177 | 128 464 | 139 452 | 120 438 | 94 456 | 81 948 | 82 320 | 96 726 | 106 798 | 103 670 | 105 766 | 100 203 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2514 | 106 | 0 | 0 | 3511 | 3925 | 2854 | 1784 | 714 | 0 | 0 | 0 | 2250 | 1350 | 2617 | 1667 | 4272 |
| Aktīvi kopā | 191 261 | 99 922 | 97 826 | 98 538 | 95 067 | 137 102 | 131 318 | 141 236 | 121 152 | 94 456 | 81 948 | 82 320 | 98 976 | 108 148 | 106 287 | 107 433 | 104 475 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 159 337 | 67 287 | 64 639 | 65 685 | 60 493 | 112 925 | 83 288 | 99 906 | 85 886 | 66 911 | 57 089 | 54 795 | 53 941 | 55 594 | 56 333 | 56 659 | 54 205 |
| Ilgtermiņa saistības | 19 200 | 18 892 | 18 772 | 18 652 | 16 371 | 2134 | 2134 | 2134 | 2134 | 2134 | 2134 | 2134 | 2134 | 2134 | 2134 | 2134 | 1106 |
| Saistības kopā | 178 537 | 86 179 | 83 411 | 84 337 | 76 864 | 115 059 | 85 422 | 102 040 | 88 020 | 69 045 | 59 223 | 56 929 | 56 075 | 57 728 | 58 467 | 58 793 | 55 311 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2695 | 3932 | 672 | -184 | 4002 | -3880 | 2713 | -6700 | -6064 | -7721 | -2686 | 2666 | 17 510 | 7519 | -2600 | 820 | 524 |
| Pašu kapitāls kopā | 11 902 | 12 921 | 13 593 | 13 409 | 17 411 | 20 873 | 44 726 | 38 026 | 31 962 | 24 241 | 21 555 | 24 221 | 41 731 | 49 250 | 46 650 | 47 470 | 47 994 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 150 718 | 106 157 | 98 614 | 106 132 | 109 080 | 148 433 | 156 079 | 162 204 | 143 733 | 109 108 | 103 324 | 101 873 | 106 706 | 161 322 | 132 438 | 141 069 | 133 825 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3224 | 5273 | 972 | 8 | 4496 | -3860 | 2886 | -6682 | -6064 | -7721 | -2686 | 2666 | 17 510 | 7519 | -2600 | 820 | 548 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2143 | 4563 | 955 | -94 | 4455 | -3880 | 2862 | -6700 | -6064 | -7721 | -2686 | 2666 | 17 510 | 7519 | -2600 | 820 | 548 |
| Pārskata gada peļņa | -2695 | 3932 | 672 | -184 | 4002 | -3880 | 2713 | -6700 | -6064 | -7721 | -2686 | 2666 | 17 510 | 7519 | -2600 | 820 | 524 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 7 | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AMNIS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AMNIS" (reģ. nr. 40003307361) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lāčplēša iela 37.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 133 825 €, par 5,1% mazāk nekā gadu iepriekš (141 069 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 0,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 524 € (0,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 44 608 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 104 475 € un pašu kapitāls 47 994 € (45,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir LATVIJAS BAPTISTU DRAUDŽU SAVIENĪBA,.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.