SIA STALSAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 768 | 754 | 719 | 170 | 492 | 1464 | 2013 | 648 | 2051 | 4104 | 3675 | 3151 | 2768 | 2669 | 11 749 | 19 654 | 98 056 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 762 | 288 026 | 440 252 |
| Aktīvi kopā | 768 | 754 | 719 | 170 | 492 | 1464 | 2013 | 648 | 2051 | 4104 | 3675 | 3151 | 2768 | 2669 | 12 511 | 307 680 | 538 308 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 683 | 696 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6984 | 11 734 | 3421 | 676 | 420 | 374 | 0 | 50 | 915 | 1477 | 2753 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 218 | 333 | 431 | 2528 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 310 000 | 495 000 |
| Saistības kopā | 683 | 696 | 218 | 333 | 431 | 2528 | 6984 | 11 734 | 3421 | 676 | 420 | 374 | 0 | 50 | 915 | 311 477 | 497 753 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -143 | -27 | 443 | -664 | 224 | -1151 | -3907 | -6115 | 9716 | 4798 | -173 | -478 | -518 | -149 | 8977 | -15 393 | -12 648 |
| Pašu kapitāls kopā | 85 | 58 | 501 | -163 | 61 | -1064 | -4971 | -11 086 | -1370 | 3428 | 3255 | 2777 | 2768 | 2619 | 11 596 | -3797 | 40 555 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 4608 | 9380 | 10 764 | 14 636 | 15 602 | 23 115 | 22 963 | 22 915 | 18 272 | 14 555 | 9230 | 6390 | 2718 | 0 | 10 015 | 9890 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -41 | -27 | 481 | -664 | 224 | -1151 | -3907 | -6114 | 9730 | 4799 | -173 | -478 | -518 | -99 | 9029 | -15 386 | -12 618 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -41 | -27 | 477 | -664 | 224 | -1151 | -3907 | -6115 | 9716 | 4798 | -173 | -478 | -518 | -99 | 9027 | -15 393 | -12 619 |
| Pārskata gada peļņa | -143 | -27 | 443 | -664 | 224 | -1151 | -3907 | -6115 | 9716 | 4798 | -173 | -478 | -518 | -149 | 8977 | -15 393 | -12 648 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 3 | 3 | 0 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA STALS
Pārskats
SIA STALS (reģ. nr. 40003308795) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Baltlāču iela 14.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 648 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 538 308 € un pašu kapitāls 40 555 € (7,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (95,2%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.