Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "M.ŠAFRO UN KOMPĀNIJA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 95 785 | 152 693 | 185 899 | 233 832 | 234 447 | 243 033 | 318 717 | 534 494 | 589 864 | 1 083 754 | 1 146 126 | 1 390 552 | 1 548 421 | 2 058 991 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 199 039 | 178 212 | 199 337 | 147 542 | 132 607 | 145 190 | 136 205 | 89 222 | 370 870 | 579 430 | 801 605 | 818 532 | 813 960 | 7511 |
| Aktīvi kopā | 294 824 | 330 905 | 385 236 | 381 374 | 367 054 | 388 223 | 454 922 | 623 716 | 960 734 | 1 663 184 | 1 947 731 | 2 209 084 | 2 362 381 | 2 066 502 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 226 921 | 182 966 | 179 403 | 198 070 | 176 216 | 190 486 | 181 134 | 438 536 | 367 967 | 709 647 | 851 105 | 946 639 | 938 293 | 467 585 |
| Ilgtermiņa saistības | 44 218 | 27 367 | 19 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 271 139 | 210 333 | 198 903 | 198 070 | 176 216 | 190 486 | 181 134 | 438 536 | 367 967 | 709 647 | 851 105 | 946 639 | 938 293 | 467 585 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1257 | 96 887 | 14 821 | -3029 | 7489 | 6899 | 76 051 | 106 284 | 407 587 | 360 770 | 143 089 | 165 819 | 161 643 | 174 830 |
| Pašu kapitāls kopā | 23 685 | 120 572 | 186 333 | 183 304 | 190 838 | 197 737 | 273 788 | 185 180 | 592 767 | 953 537 | 1 096 626 | 1 262 445 | 1 424 088 | 1 598 917 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 179 704 | 245 608 | 274 255 | 158 367 | 156 111 | 244 775 | 462 129 | 523 811 | 817 696 | 682 624 | 265 801 | 208 925 | 247 438 | 211 433 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4054 | 104 249 | 22 608 | -1429 | 8212 | 10 313 | 75 007 | 106 409 | 359 374 | 262 272 | 27 519 | 28 403 | 41 872 | 63 166 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2241 | 103 254 | 21 658 | -1531 | 9539 | 10 642 | 76 114 | 106 409 | 407 780 | 360 886 | 144 084 | 165 839 | 161 944 | 174 880 |
| Pārskata gada peļņa | 1257 | 96 887 | 14 821 | -3029 | 7489 | 6899 | 76 051 | 106 284 | 407 587 | 360 770 | 143 089 | 165 819 | 161 643 | 174 830 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 15 | 15 | 12 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 194 892 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "M.ŠAFRO UN KOMPĀNIJA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "M.ŠAFRO UN KOMPĀNIJA" (reģ. nr. 40003310075) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lāčplēša iela 62 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 211 433 €, par 14,6% mazāk nekā gadu iepriekš (247 438 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 174 830 € (82,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 52 858 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 066 502 € un pašu kapitāls 1 598 917 € (77,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.