SIA "VADE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 27 728 | 29 133 | 32 750 | 23 521 | 31 056 | 5929 | 5045 | 2655 | 7502 | 10 073 | 14 569 | 23 678 | 66 603 | 82 758 | 138 193 | 196 047 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 247 | 34 144 | 58 491 | 74 075 | 99 569 | 50 456 | 25 805 | 12 089 | 4027 | 812 | 22 812 | 22 812 | 22 812 | 14 541 | 25 697 | 20 243 |
| Aktīvi kopā | 37 975 | 63 277 | 91 241 | 97 596 | 130 625 | 56 385 | 30 850 | 14 744 | 11 529 | 10 885 | 37 381 | 46 490 | 89 415 | 97 299 | 163 890 | 216 290 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2134 | 1551 | 9912 | 12 123 | 35 822 | 59 589 | 43 144 | 23 169 | 14 697 | 19 718 | 14 826 | 15 590 | 18 649 | 9534 | 4958 | 1480 |
| Ilgtermiņa saistības | 13 015 | 38 576 | 57 784 | 71 644 | 88 064 | 17 480 | 21 580 | 21 580 | 21 580 | 21 580 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 15 149 | 40 127 | 67 696 | 83 767 | 123 886 | 77 069 | 64 724 | 44 749 | 36 277 | 41 298 | 14 826 | 15 590 | 18 649 | 9534 | 4958 | 1480 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4317 | 324 | 1354 | -9717 | -12 937 | -27 422 | -13 190 | 3869 | 5257 | -5666 | 30 968 | 8344 | 39 866 | 16 999 | 61 167 | 55 879 |
| Pašu kapitāls kopā | 22 826 | 23 150 | 23 545 | 13 829 | 6739 | -20 684 | -33 874 | -30 005 | -24 748 | -30 413 | 22 555 | 30 900 | 70 766 | 87 765 | 158 932 | 214 810 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 70 859 | 101 075 | 146 313 | 147 798 | 177 145 | 126 012 | 124 826 | 127 422 | 97 270 | 96 069 | 89 005 | 91 549 | 144 574 | 123 490 | 148 080 | 164 781 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 6113 | 1795 | 4568 | -6680 | -8362 | -24 830 | -12 405 | 6506 | 5364 | -5625 | 30 968 | 8344 | 39 866 | 16 999 | 61 167 | 55 879 |
| EBITDA | 14 539 | 12 598 | 17 119 | 10 214 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5499 | 324 | 1354 | -9717 | -12 937 | -27 422 | -13 190 | 4548 | 5257 | -5666 | 30 968 | 8344 | 39 866 | 16 999 | 61 167 | 55 879 |
| Pārskata gada peļņa | 4317 | 324 | 1354 | -9717 | -12 937 | -27 422 | -13 190 | 3869 | 5257 | -5666 | 30 968 | 8344 | 39 866 | 16 999 | 61 167 | 55 879 |
| Darbaspēka izmaksas | 8135 | 11 327 | 15 481 | 17 066 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 8426 | 10 803 | 12 551 | 16 894 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 5 | 6 | 6 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 959 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VADE"
Pārskats
SIA "VADE" (reģ. nr. 40003314128) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Dzidriņas, Krišjāņu iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 164 781 €, par 11,3% vairāk nekā gadu iepriekš (148 080 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 55 879 € (33,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 54 927 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 216 290 € un pašu kapitāls 214 810 € (99,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.