Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dach"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 18 121 | 13 858 | 18 438 | 38 873 | 24 916 | 26 599 | 30 546 | 36 323 | 32 745 | 29 891 | 29 692 | 47 858 | 39 888 | 35 941 | 59 630 | 44 447 | 54 513 | 46 187 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1685 | 1685 | 4579 | 3647 | 3955 | 2372 | 12 325 | 7395 | 5772 | 4861 | 4687 | 3486 | 5184 | 3110 | 3676 | 11 066 | 9308 | 7585 |
| Aktīvi kopā | 19 806 | 15 543 | 23 017 | 42 520 | 28 871 | 28 971 | 42 871 | 43 718 | 38 517 | 34 752 | 34 379 | 51 344 | 45 072 | 39 051 | 63 306 | 55 513 | 63 821 | 53 772 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 2968 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 879 | 399 | 399 | 2679 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 11 390 | 6657 | 10 906 | 16 595 | 4471 | 3023 | 4309 | 4652 | 6428 | 4310 | 5966 | 4328 | 6458 | 9419 | 16 162 | 1261 | 6284 | 1879 |
| Saistības kopā | 11 390 | 6657 | 10 906 | 19 563 | 4471 | 3023 | 4309 | 4652 | 6428 | 4310 | 6845 | 4727 | 6857 | 12 098 | 16 162 | 1261 | 6284 | 1879 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 9641 | 470 | 3225 | 10 846 | 1443 | 1548 | 1641 | 504 | -6977 | -1647 | -2908 | 19 083 | -8402 | -11 262 | 20 191 | 7108 | 3285 | -5644 |
| Pašu kapitāls kopā | 8416 | 8886 | 12 111 | 22 957 | 24 400 | 25 948 | 38 562 | 39 066 | 32 089 | 30 442 | 27 534 | 46 617 | 38 215 | 26 953 | 47 144 | 54 252 | 57 537 | 51 893 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 40 902 | 23 786 | 29 735 | 117 763 | 77 854 | 132 512 | 117 201 | 108 896 | 53 097 | 27 832 | 76 497 | 178 664 | 171 468 | 78 533 | 174 706 | 181 683 | 305 525 | 207 239 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 11 504 | 811 | 4333 | 13 276 | 2459 | 2884 | 3369 | 2023 | -5590 | -169 | -1884 | 20 373 | -6744 | -10 380 | 20 753 | 8189 | 3727 | -5366 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 351 | 668 | 3721 | 12 760 | 1714 | 1839 | 2016 | 755 | -6977 | -1647 | -2908 | 19 083 | -8402 | -11 262 | 20 224 | 7354 | 3285 | -5644 |
| Pārskata gada peļņa | 9641 | 470 | 3225 | 10 846 | 1443 | 1548 | 1641 | 504 | -6977 | -1647 | -2908 | 19 083 | -8402 | -11 262 | 20 191 | 7108 | 3285 | -5644 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 10 | 8 | 7 | 5 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 8 | 10 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dach"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dach" (reģ. nr. 40003320482) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Lielais prospekts 37 - 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 207 239 €, par 32,2% mazāk nekā gadu iepriekš (305 525 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5644 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 20 724 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 53 772 € un pašu kapitāls 51 893 € (96,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.