Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemgales veselības centrs"Aktīvs

40003321647Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 1996

Finanšu rādītāji

6 568 664 €+11,9%
Apgrozījums 2025
+10,8%
Vidējais pieaugums gadā 2008–2025
02 milj.4 milj.6 milj.8 milj.’08’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
02 milj.4 milj.’08’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā157 873102 71794 50089 136147 702134 263107 182186 253270 611312 240267 898462 184640 077848 7571 014 1951 402 9851 736 8872 442 268
Pamatlīdzekļi kopā684 573884 194929 346824 761859 682814 1081 336 4371 321 8811 436 3641 313 3121 325 7221 258 2491 642 3231 642 5941 714 6801 611 9421 565 0871 479 575
Aktīvi kopā842 446986 9111 023 846913 8971 007 384948 3711 443 6191 508 1341 706 9751 625 5521 593 6201 720 4332 282 4002 491 3512 728 8753 014 9273 301 9743 921 843
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības235 519159 180159 757147 489152 630133 876274 228256 645333 598344 444257 377243 730342 305370 482460 614629 700698 992928 013
Ilgtermiņa saistības331 071241 974296 068190 141261 213185 548244 475256 408266 168138 19362 00916 901274 326205 547166 478128 35793 31744 419
Saistības kopā566 590401 154455 825337 630413 843319 424518 703513 053599 766482 637319 386260 631616 631576 029627 092758 057792 309972 432
Pamatkapitāls——————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————————————————
Pārskata gada peļņa-612228 492-17 736-22 84717 27535 40630 00571 07174 50035 706131 319185 567205 967249 553186 461155 087248 322439 746
Pašu kapitāls kopā275 856585 757568 021576 267593 541628 947924 916995 0811 107 2091 142 9151 274 2341 459 8021 665 7691 915 3222 101 7832 256 8702 509 6652 949 411
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums1 151 1151 133 461987 3721 002 8851 126 3701 105 6061 796 1832 154 9762 320 4432 472 8922 879 3073 339 1833 568 2884 247 3894 693 6375 476 8785 871 2926 568 664
Saimnieciskās darbības peļņa25 98545 622-3052-13 82150 23229 10848 15978 34084 14857 436134 987187 392209 139256 614193 737160 644245 286420 116
Peļņa pirms nodokļiem530931 539-11 912-22 53034 36220 60138 38171 26774 50050 771131 519185 830206 092250 395187 976155 087250 931440 926
Pārskata gada peļņa-612228 492-17 736-22 84717 27535 40630 00571 07174 50035 706131 319185 567205 967249 553186 461155 087248 322439 746
Darbaspēka izmaksas——————————————————
Nolietojums——————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki856666666666666699107110120132135140150140157
Aprēķinātā dividende000000000000000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

88,19%11,81%Sabiedrība ar ierobež…Jelgavas novada pašva…Kapitāla pārvaldes si…3Smilga Kārlis
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemgales veselības centrs"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemgales veselības centrs" (reģ. nr. 40003321647) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Zemgales prospekts 15.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 6 568 664 €, par 11,9% vairāk nekā gadu iepriekš (5 871 292 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 439 746 € (6,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 157 (gadu iepriekš 140). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 41 839 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 921 843 € un pašu kapitāls 2 949 411 € (75,2% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (88,2%): Jelgavas novada pašvaldība.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.