Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MODES ESENCE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 24 148 | 13 911 | 7211 | 5649 | 7040 | 4242 | 1496 | 3244 | 3555 | 4387 | 4728 | 12 449 | 17 274 | 10 419 | 11 542 | 20 598 | 27 321 | 23 129 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 51 803 | 39 215 | 30 453 | 26 114 | 23 425 | 21 240 | 28 710 | 25 600 | 22 491 | 19 381 | 16 271 | 13 161 | 10 052 | 6942 | 3832 | 722 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 75 951 | 53 126 | 37 664 | 31 763 | 30 465 | 25 482 | 30 206 | 28 844 | 26 046 | 23 768 | 20 999 | 25 610 | 27 326 | 17 361 | 15 374 | 21 320 | 27 321 | 23 129 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 51 350 | 65 052 | 79 318 | 89 891 | 97 785 | 108 091 | 92 174 | 38 854 | 40 212 | 43 697 | 37 669 | 33 675 | 39 573 | 25 559 | 19 448 | 21 271 | 29 476 | 24 270 |
| Ilgtermiņa saistības | 14 124 | 10 190 | 7194 | 9001 | 7559 | 5421 | 0 | 5184 | 0 | 0 | 0 | 5550 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 65 474 | 75 242 | 86 512 | 98 892 | 105 344 | 113 512 | 92 174 | 44 038 | 40 212 | 43 697 | 37 669 | 39 225 | 39 573 | 25 559 | 19 448 | 21 271 | 29 476 | 24 270 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2797 | -31 808 | -26 767 | -17 431 | -7751 | -13 151 | 63 289 | 46 774 | 1028 | -5767 | 3259 | 3054 | 1368 | 4049 | 4124 | 4123 | -2207 | 1014 |
| Pašu kapitāls kopā | 8877 | -22 931 | -49 698 | -67 129 | -74 879 | -88 030 | -61 968 | -15 194 | -14 166 | -19 929 | -16 670 | -13 615 | -12 247 | -8198 | -4074 | 49 | -2155 | -1141 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 101 296 | 38 521 | 19 519 | 14 509 | 11 660 | 9332 | 8887 | 19 982 | 21 078 | 23 165 | 23 664 | 29 297 | 32 708 | 26 226 | 41 174 | 35 429 | 42 043 | 43 540 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 6435 | -31 493 | -25 719 | -15 742 | -6902 | -16 577 | 63 522 | 47 209 | 2305 | -4611 | 3259 | 3054 | 1368 | 4049 | 4124 | 4123 | -2207 | 1014 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3253 | -33 582 | -26 338 | -17 431 | -7751 | -13 151 | 63 289 | 46 774 | 1028 | -5767 | 3259 | 3054 | 1368 | 4049 | 4124 | 4123 | -2207 | 1014 |
| Pārskata gada peļņa | 2797 | -31 808 | -26 767 | -17 431 | -7751 | -13 151 | 63 289 | 46 774 | 1028 | -5767 | 3259 | 3054 | 1368 | 4049 | 4124 | 4123 | -2207 | 1014 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 5 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MODES ESENCE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MODES ESENCE" (reģ. nr. 40003322483) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Marijas iela 25.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 43 540 €, par 3,6% vairāk nekā gadu iepriekš (42 043 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 1014 € (2,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 43 540 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1141 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.