Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Viesītes veselības un sociālās aprūpes centrs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5229 | 5821 | 3582 | 11 630 | 10 186 | 19 177 | 21 373 | 6542 | 34 178 | 122 713 | 129 853 | 134 698 | 146 896 | 245 510 | 273 014 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 84 041 | 79 488 | 71 648 | 93 776 | 83 948 | 75 219 | 69 459 | 60 303 | 52 517 | 52 659 | 85 492 | 132 924 | 140 334 | 125 012 | 148 467 |
| Aktīvi kopā | 89 270 | 85 309 | 75 230 | 105 406 | 94 134 | 94 396 | 90 832 | 66 845 | 86 695 | 175 372 | 215 345 | 267 622 | 287 230 | 370 522 | 421 481 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 13 883 | 15 051 | 15 172 | 25 314 | 26 205 | 33 968 | 31 748 | 26 306 | 34 783 | 45 200 | 51 147 | 55 426 | 49 887 | 54 830 | 60 048 |
| Ilgtermiņa saistības | 49 463 | 46 165 | 42 867 | 54 881 | 41 824 | 34 021 | 28 618 | 23 215 | 17 812 | 12 409 | 7006 | 1603 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 63 346 | 61 216 | 58 039 | 80 195 | 68 029 | 67 989 | 60 366 | 49 521 | 52 595 | 57 609 | 58 153 | 57 029 | 49 887 | 54 830 | 60 048 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 305 | -4525 | -8752 | 750 | 894 | 302 | 4059 | -13 142 | 16 776 | 83 663 | 39 429 | 78 635 | 33 064 | 78 349 | 45 741 |
| Pašu kapitāls kopā | 25 924 | 24 093 | 17 191 | 25 211 | 26 105 | 26 407 | 30 466 | 17 324 | 34 100 | 117 763 | 157 192 | 210 593 | 237 343 | 315 692 | 361 433 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 106 910 | 120 542 | 120 927 | 223 357 | 227 641 | 223 890 | 237 022 | 250 630 | 264 783 | 390 619 | 420 977 | 523 600 | 546 638 | 641 298 | 638 951 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 305 | -4525 | -8752 | 750 | 894 | 302 | 4395 | -13 123 | 16 776 | 83 663 | 39 429 | 81 790 | 35 030 | 78 349 | 45 741 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 305 | -4525 | -8752 | 750 | 894 | 302 | 4395 | -13 123 | 16 776 | 83 663 | 39 429 | 81 790 | 35 030 | 78 349 | 45 741 |
| Pārskata gada peļņa | 305 | -4525 | -8752 | 750 | 894 | 302 | 4059 | -13 142 | 16 776 | 83 663 | 39 429 | 78 635 | 33 064 | 78 349 | 45 741 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 17 | 18 | 21 | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 | 26 | 25 | 25 | 25 | 25 | 28 | 28 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 234 | 6314 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Viesītes veselības un sociālās aprūpes centrs"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Viesītes veselības un sociālās aprūpes centrs" (reģ. nr. 40003325367) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Jēkabpils nov., Viesīte, Kārļa iela 5/7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 638 951 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 45 741 € (7,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 28. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 22 820 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 421 481 € un pašu kapitāls 361 433 € (85,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Jēkabpils novada pašvaldība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.