Sabiedrība ar ierobežotu atbildību zobārstniecības privātprakse "SALVUS A"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2592 | 2203 | 4395 | 9367 | 2669 | 785 | 3009 | 3034 | 839 | 4955 | 7554 | 10 341 | 4775 | 4293 | 5162 | 2264 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 26 326 | 31 822 | 21 434 | 13 591 | 13 391 | 13 521 | 14 910 | 19 108 | 21 260 | 21 079 | 18 638 | 18 955 | 28 378 | 37 090 | 48 051 | 57 538 |
| Aktīvi kopā | 28 918 | 34 025 | 25 829 | 22 958 | 16 060 | 14 306 | 17 919 | 22 142 | 22 099 | 26 034 | 26 192 | 29 296 | 33 153 | 41 383 | 53 213 | 59 802 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 15 010 | 9401 | 9638 | 7516 | 5493 | 6892 | 6219 | 7637 | 12 940 | 10 945 | 10 001 | 8862 | 10 870 | 11 636 | 16 820 | 16 494 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 9866 | 6527 | 3033 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 15 010 | 19 267 | 16 165 | 10 549 | 5493 | 6892 | 6219 | 7637 | 12 940 | 10 945 | 10 001 | 8862 | 10 870 | 11 636 | 16 820 | 16 494 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -11 101 | 850 | -5094 | 2745 | -7089 | -3153 | 4285 | 2805 | -5346 | 5930 | 1102 | 4243 | 1849 | 7464 | 6646 | 6915 |
| Pašu kapitāls kopā | 13 908 | 14 758 | 9664 | 12 409 | 10 567 | 7414 | 11 700 | 14 505 | 9159 | 15 089 | 16 191 | 20 434 | 22 283 | 29 747 | 36 393 | 43 308 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 51 197 | 60 357 | 57 144 | 62 421 | 101 269 | 94 074 | 108 064 | 118 689 | 127 852 | 110 155 | 122 873 | 115 209 | 155 326 | 154 342 | 142 417 | 130 145 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -10 716 | 1102 | -4662 | 3041 | -6957 | -3153 | 4285 | 2942 | -5335 | 5930 | 1102 | 4243 | 1854 | 7464 | 6646 | 6915 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 101 | 850 | -5094 | 2781 | -7089 | -3153 | 4285 | 2871 | -5345 | 5930 | 1102 | 4243 | 1854 | 7464 | 6646 | 6915 |
| Pārskata gada peļņa | -11 101 | 850 | -5094 | 2745 | -7089 | -3153 | 4285 | 2805 | -5346 | 5930 | 1102 | 4243 | 1849 | 7464 | 6646 | 6915 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 8 | 10 | 10 | 10 | 8 | 8 | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 | 9 | 8 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību zobārstniecības privātprakse "SALVUS A"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību zobārstniecības privātprakse "SALVUS A" (reģ. nr. 40003329335) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Elektrības iela 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 130 145 €, par 8,6% mazāk nekā gadu iepriekš (142 417 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 6915 € (5,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 18 592 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 59 802 € un pašu kapitāls 43 308 € (72,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.