"REMC" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 13 773 | 8006 | 8386 | 17 393 | 11 236 | 15 439 | 9227 | 7836 | 5843 | 7119 | 12 919 | 13 184 | 24 783 | 35 448 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 100 735 | 89 226 | 117 114 | 109 910 | 101 895 | 94 752 | 87 631 | 80 199 | 72 436 | 65 008 | 58 297 | 51 841 | 44 805 | 38 304 |
| Aktīvi kopā | 114 508 | 97 232 | 125 500 | 127 303 | 113 131 | 110 191 | 96 858 | 88 035 | 78 279 | 72 127 | 71 216 | 65 025 | 69 588 | 73 752 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 15 812 | 9671 | 18 159 | 20 831 | 19 351 | 23 970 | 21 725 | 17 411 | 16 690 | 19 117 | 24 091 | 27 384 | 26 945 | 24 374 |
| Ilgtermiņa saistības | 43 846 | 45 230 | 63 382 | 63 134 | 59 860 | 58 925 | 57 723 | 56 119 | 46 277 | 39 748 | 32 121 | 21 591 | 19 691 | 19 191 |
| Saistības kopā | 59 658 | 54 901 | 81 541 | 83 965 | 79 211 | 82 895 | 79 448 | 73 530 | 62 967 | 58 865 | 56 212 | 48 975 | 46 636 | 43 565 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 12 834 | -12 972 | -15 504 | -1532 | -8926 | -5533 | -9886 | -2905 | 807 | -2050 | 1742 | 1046 | 6902 | 7235 |
| Pašu kapitāls kopā | 54 297 | 41 325 | 43 296 | 41 764 | 32 829 | 27 296 | 17 410 | 14 505 | 15 312 | 13 262 | 15 004 | 16 050 | 22 952 | 30 187 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 107 647 | 45 989 | 43 137 | 50 898 | 45 619 | 43 903 | 45 231 | 42 874 | 40 455 | 39 012 | 43 812 | 43 346 | 42 730 | 43 298 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 16 944 | -12 402 | -14 703 | -732 | -8926 | -5533 | -9886 | -2903 | 807 | -2030 | 1743 | 1059 | 6902 | 7235 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 444 | -12 409 | -14 704 | -732 | -8926 | -5533 | -9886 | -2903 | 807 | -2030 | 1743 | 1059 | 6902 | 7235 |
| Pārskata gada peļņa | 12 834 | -12 972 | -15 504 | -1532 | -8926 | -5533 | -9886 | -2905 | 807 | -2050 | 1742 | 1046 | 6902 | 7235 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: "REMC" SIA
Pārskats
"REMC" SIA (reģ. nr. 40003342653) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dārzciema iela 60.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 43 298 €, par 1,3% vairāk nekā gadu iepriekš (42 730 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 6,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 7235 € (16,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 21 649 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 73 752 € un pašu kapitāls 30 187 € (40,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.