Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ASMĀRA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 207 998 | 168 315 | 160 560 | 199 664 | 219 178 | 196 276 | 165 195 | 162 597 | 172 136 | 152 563 | 147 639 | 168 534 | 164 454 | 186 899 | 343 821 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 71 080 | 69 724 | 56 423 | 62 743 | 91 810 | 84 071 | 96 339 | 83 484 | 68 945 | 78 477 | 68 044 | 59 615 | 88 039 | 89 745 | 108 336 |
| Aktīvi kopā | 279 078 | 238 039 | 216 983 | 262 407 | 310 988 | 280 347 | 261 534 | 246 081 | 241 081 | 231 040 | 215 683 | 228 149 | 252 493 | 276 644 | 452 157 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 129 029 | 120 159 | 125 023 | 168 899 | 148 247 | 150 532 | 130 239 | 123 848 | 95 844 | 101 023 | 89 089 | 82 031 | 58 916 | 69 392 | 64 512 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 129 029 | 120 159 | 125 023 | 168 899 | 148 247 | 150 532 | 130 239 | 123 848 | 95 844 | 101 023 | 89 089 | 82 031 | 58 916 | 69 392 | 64 512 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 17 740 | -38 340 | -23 547 | -37 580 | 73 100 | -30 958 | 3516 | -9062 | 23 003 | -15 220 | -3423 | 19 524 | 47 459 | 13 676 | 180 391 |
| Pašu kapitāls kopā | 149 779 | 111 439 | 86 629 | 85 682 | 158 782 | 127 779 | 131 295 | 122 233 | 145 237 | 130 017 | 126 594 | 146 118 | 193 577 | 207 252 | 387 645 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 156 997 | 123 120 | 115 666 | 217 803 | 322 535 | 185 641 | 237 611 | 217 928 | 341 402 | 298 709 | 341 539 | 419 417 | 496 466 | 393 478 | 823 540 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5952 | -37 138 | -23 167 | -36 868 | 77 211 | -30 958 | 3516 | -9025 | 23 056 | -15 220 | -3395 | 19 524 | 47 465 | 14 027 | 180 543 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 21 747 | -37 089 | -23 048 | -36 868 | 77 211 | -30 958 | 3516 | -9025 | 23 056 | -15 220 | -3395 | 19 524 | 47 465 | 14 027 | 180 543 |
| Pārskata gada peļņa | 17 740 | -38 340 | -23 547 | -37 580 | 73 100 | -30 958 | 3516 | -9062 | 23 003 | -15 220 | -3423 | 19 524 | 47 459 | 13 676 | 180 391 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 14 | 14 | 14 | 10 | 8 | 8 | 6 | 6 | 5 | 9 | 7 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 1263 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ASMĀRA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ASMĀRA" (reģ. nr. 40003345081) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Saulkrastu nov., Saulkrasti, Pērļu iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 823 540 €, par 109% vairāk nekā gadu iepriekš (393 478 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 180 391 € (21,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 91 504 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 452 157 € un pašu kapitāls 387 645 € (85,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.