SIA "PANPHARMACY"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 91 557 | 144 333 | 256 579 | 146 441 | 227 373 | 283 467 | 267 611 | 193 296 | 243 734 | 244 913 | 258 216 | 767 505 | 1 561 649 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 571 | 19 024 | 51 082 | 43 798 | 31 879 | 39 047 | 130 557 | 140 503 | 243 742 | 262 843 | 279 172 | 673 754 | 250 913 |
| Aktīvi kopā | 92 128 | 163 357 | 307 661 | 190 239 | 259 252 | 322 514 | 398 168 | 333 799 | 487 476 | 507 756 | 537 388 | 1 441 259 | 1 812 562 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 21 785 | 95 044 | 296 658 | 234 972 | 311 751 | 279 596 | 386 354 | 212 119 | 201 349 | 176 776 | 155 201 | 374 743 | 517 239 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 21 785 | 95 044 | 296 658 | 234 972 | 311 751 | 279 596 | 386 354 | 212 119 | 201 349 | 176 776 | 155 201 | 374 743 | 517 239 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 9295 | -31 777 | -19 027 | -55 736 | -7766 | 95 417 | -31 104 | 109 866 | 164 447 | 44 853 | 51 207 | 684 329 | 228 807 |
| Pašu kapitāls kopā | 70 343 | 68 313 | 11 003 | -44 733 | -52 499 | 42 918 | 11 814 | 121 680 | 286 127 | 330 980 | 382 187 | 1 066 516 | 1 295 323 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 493 204 | 741 907 | 748 635 | 1 372 187 | 1 596 069 | 2 313 055 | 2 688 824 | 4 086 312 | 5 647 879 | 5 675 467 | 5 786 320 | 6 497 737 | 9 537 457 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 10 326 | -31 999 | -19 055 | -55 736 | -7766 | 95 760 | -31 104 | 110 141 | 164 734 | 44 853 | 51 207 | 664 915 | 191 741 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 953 | -31 777 | -19 027 | -55 736 | -7766 | 95 760 | -31 104 | 110 141 | 164 734 | 44 853 | 51 207 | 684 329 | 228 977 |
| Pārskata gada peļņa | 9295 | -31 777 | -19 027 | -55 736 | -7766 | 95 417 | -31 104 | 109 866 | 164 447 | 44 853 | 51 207 | 684 329 | 228 807 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 8 | 8 | 8 | 10 | 12 | 15 | 18 | 18 | 17 | 10 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 38 283 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "PANPHARMACY"
Pārskats
SIA "PANPHARMACY" (reģ. nr. 40003355520) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Dzirnieku iela 26.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 9 537 457 €, par 46,8% vairāk nekā gadu iepriekš (6 497 737 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 28,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 228 807 € (2,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 953 746 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 812 562 € un pašu kapitāls 1 295 323 € (71,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir AS Oribalt Tallinn.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.