Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VINCENTS POLYLINE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 109 999 € (12% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 203 698 | 223 647 | 257 677 | 256 508 | 447 540 | 448 336 | 412 944 | 473 261 | 645 766 | 539 767 | 826 496 | 851 755 | 925 509 | 966 166 | 989 971 | 988 769 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 29 094 | 43 695 | 53 956 | 65 535 | 85 291 | 68 764 | 88 781 | 153 880 | 181 618 | 164 685 | 207 594 | 318 030 | 276 833 | 282 160 | 393 234 | 828 382 |
| Aktīvi kopā | 232 792 | 267 342 | 311 633 | 322 043 | 532 831 | 517 100 | 501 725 | 627 141 | 827 384 | 704 452 | 1 034 090 | 1 169 785 | 1 202 342 | 1 248 326 | 1 383 205 | 1 817 151 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 162 161 | 121 505 | 104 617 | 71 364 | 190 313 | 186 937 | 197 384 | 275 839 | 396 153 | 253 112 | 279 222 | 261 809 | 258 241 | 264 463 | 285 446 | 304 316 |
| Ilgtermiņa saistības | 323 | 23 547 | 30 072 | 29 617 | 30 397 | 15 293 | 16 159 | 70 725 | 75 159 | 56 743 | 76 582 | 119 483 | 126 958 | 135 816 | 194 662 | 464 615 |
| Saistības kopā | 162 484 | 145 052 | 134 689 | 100 981 | 220 710 | 202 230 | 213 543 | 346 564 | 471 312 | 309 855 | 355 804 | 381 292 | 385 199 | 400 279 | 480 108 | 768 931 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 67 641 | 48 495 | 74 236 | 90 041 | 170 686 | 134 525 | 138 139 | 138 643 | 213 634 | 177 168 | 650 065 | 259 748 | 108 650 | 170 904 | 155 050 | 255 122 |
| Pašu kapitāls kopā | 70 308 | 118 803 | 173 039 | 215 440 | 302 598 | 309 006 | 288 182 | 280 577 | 356 072 | 394 597 | 678 286 | 788 493 | 817 143 | 848 047 | 903 097 | 1 048 220 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 642 583 | 660 483 | 776 791 | 794 364 | 1 299 809 | 1 258 873 | 1 253 033 | 1 349 636 | 1 694 833 | 1 697 145 | 3 285 677 | 2 108 713 | 2 315 536 | 2 682 796 | 2 415 687 | 2 840 426 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 81 022 | 58 041 | 86 800 | 104 566 | 198 590 | 155 724 | 160 475 | 155 781 | 216 251 | 179 692 | 653 637 | 304 630 | 136 446 | 218 777 | 197 364 | 300 073 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 80 613 | 56 799 | 84 895 | 102 801 | 196 563 | 154 624 | 159 615 | 154 088 | 213 784 | 177 318 | 650 534 | 297 133 | 128 650 | 206 072 | 180 309 | 277 822 |
| Pārskata gada peļņa | 67 641 | 48 495 | 74 236 | 90 041 | 170 686 | 134 525 | 138 139 | 138 643 | 213 634 | 177 168 | 650 065 | 259 748 | 108 650 | 170 904 | 155 050 | 255 122 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 13 | 13 | 13 | 15 | 16 | 18 | 15 | 19 | 20 | 22 | 21 | 22 | 21 | 23 | 24 |
| Aprēķinātā dividende | 68 057 | 26 460 | 60 337 | 66 288 | 104 863 | 120 176 | 120 654 | 128 939 | 145 786 | 168 463 | 351 151 | 167 541 | 80 000 | 140 000 | 100 000 | 109 999 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VINCENTS POLYLINE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VINCENTS POLYLINE" (reģ. nr. 40003358071) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Carnikavas pag., Kalngale, Cīruļu iela 29.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 840 426 €, par 17,6% vairāk nekā gadu iepriekš (2 415 687 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 255 122 € (9,0% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 24 (gadu iepriekš 23). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 118 351 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 817 151 € un pašu kapitāls 1 048 220 € (57,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (41%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.