Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STESIKA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 241 143 | 258 688 | 253 836 | 219 485 | 174 737 | 172 878 | 192 798 | 171 791 | 173 007 | 154 312 | 151 671 | 145 256 | 145 741 | 131 651 | 142 350 | 159 471 | 137 412 | 83 365 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4420 | 2532 | 1579 | 796 | 118 | 325 | 9971 | 8039 | 3889 | 2290 | 5081 | 3797 | 2896 | 2029 | 897 | 0 | 4680 | 3739 |
| Aktīvi kopā | 245 563 | 261 220 | 255 415 | 220 281 | 174 855 | 173 203 | 202 769 | 179 830 | 176 896 | 156 602 | 156 752 | 149 053 | 148 637 | 133 680 | 143 247 | 159 471 | 142 092 | 87 104 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 301 365 | 313 367 | 324 038 | 333 246 | 336 156 | 361 102 | 490 228 | 486 886 | 491 682 | 485 554 | 496 970 | 502 935 | 512 393 | 502 585 | 521 456 | 558 686 | 559 541 | 531 036 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 301 365 | 313 367 | 324 038 | 333 246 | 336 156 | 361 102 | 490 228 | 486 886 | 491 682 | 485 554 | 496 970 | 502 935 | 512 393 | 502 585 | 521 456 | 558 686 | 559 541 | 531 036 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -26 491 | 3655 | -16 476 | -44 342 | -48 336 | -26 598 | -20 100 | -19 597 | -9330 | -14 166 | -11 266 | -13 664 | -9874 | -5149 | -9304 | -21 006 | -18 234 | -26 483 |
| Pašu kapitāls kopā | -55 802 | -52 147 | -68 623 | -112 965 | -161 301 | -187 899 | -287 459 | -307 056 | -314 786 | -328 952 | -340 218 | -353 882 | -363 756 | -368 905 | -378 209 | -399 215 | -417 449 | -443 932 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 217 067 | 176 125 | 149 434 | 160 430 | 157 618 | 166 390 | 242 041 | 225 908 | 219 003 | 182 484 | 171 567 | 160 690 | 155 388 | 132 670 | 150 022 | 154 702 | 141 414 | 115 364 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -26 532 | 3647 | -16 476 | -44 342 | -48 336 | -26 598 | -20 100 | -19 597 | -9330 | -14 166 | -11 266 | -13 664 | -9874 | -5149 | -9304 | -21 006 | -18 234 | -26 483 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -26 491 | 3655 | -16 476 | -44 342 | -48 336 | -26 598 | -20 100 | -19 597 | -9330 | -14 166 | -11 266 | -13 664 | -9874 | -5149 | -9304 | -21 006 | -18 234 | -26 483 |
| Pārskata gada peļņa | -26 491 | 3655 | -16 476 | -44 342 | -48 336 | -26 598 | -20 100 | -19 597 | -9330 | -14 166 | -11 266 | -13 664 | -9874 | -5149 | -9304 | -21 006 | -18 234 | -26 483 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STESIKA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STESIKA" (reģ. nr. 40003360432) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rītupes iela 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 115 364 €, par 18,4% mazāk nekā gadu iepriekš (141 414 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 3,7% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 26 483 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 115 364 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-443 932 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.