Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Larojali"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9536 | 8840 | 8597 | 10 523 | 17 752 | 3913 | 6674 | 6537 | 16 604 | 15 382 | 19 161 | 17 217 | 1309 | 1466 | 628 | 1824 | 4004 | 4232 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 110 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 617 | 378 | 142 | 0 | 846 | 427 |
| Aktīvi kopā | 9646 | 8895 | 8597 | 10 523 | 17 752 | 3913 | 6674 | 6537 | 16 604 | 15 382 | 19 161 | 17 217 | 1926 | 1844 | 770 | 1824 | 4850 | 4659 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4076 | 5273 | 2624 | 4977 | 7923 | 9420 | 23 502 | 32 169 | 42 671 | 50 777 | 61 276 | 68 222 | 62 766 | 74 529 | 84 406 | 91 171 | 97 523 | 102 015 |
| Ilgtermiņa saistības | 3221 | 4421 | 13 573 | 23 750 | 35 207 | 27 091 | 41 645 | 41 645 | 41 645 | 42 885 | 42 885 | 42 885 | 42 885 | 42 885 | 42 885 | 42 885 | 42 885 | 42 885 |
| Saistības kopā | 7297 | 9694 | 16 197 | 28 727 | 43 130 | 36 511 | 65 147 | 73 814 | 84 316 | 93 662 | 104 161 | 111 107 | 105 651 | 117 414 | 127 291 | 134 056 | 140 408 | 144 900 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3972 | -3148 | -6801 | -10 604 | -7174 | -7220 | -12 090 | -8804 | -435 | -10 568 | -6720 | -8890 | -9835 | -11 845 | -10 951 | -5711 | -3325 | -4683 |
| Pašu kapitāls kopā | 2349 | -799 | -7600 | -18 204 | -25 378 | -32 598 | -58 473 | -67 277 | -67 712 | -78 280 | -85 000 | -93 890 | -103 725 | -115 570 | -126 521 | -132 232 | -135 558 | -140 241 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 43 960 | 20 439 | 16 651 | 22 419 | 19 485 | 26 116 | 28 224 | 33 310 | 26 903 | 31 752 | 38 242 | 41 847 | 39 754 | 42 840 | 49 703 | 60 273 | 72 186 | 65 011 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3972 | -3148 | -6801 | -10 604 | -7174 | -7220 | -12 090 | -8804 | -435 | -10 568 | -6720 | -8890 | -9835 | -11 845 | -10 951 | -5711 | -3325 | -4683 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3972 | -3148 | -6801 | -10 604 | -7174 | -7220 | -12 090 | -8804 | -435 | -10 568 | -6720 | -8890 | -9835 | -11 845 | -10 951 | -5711 | -3325 | -4683 |
| Pārskata gada peļņa | -3972 | -3148 | -6801 | -10 604 | -7174 | -7220 | -12 090 | -8804 | -435 | -10 568 | -6720 | -8890 | -9835 | -11 845 | -10 951 | -5711 | -3325 | -4683 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Larojali"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Larojali" (reģ. nr. 40003360818) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Gaismas iela 15.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 65 011 €, par 9,9% mazāk nekā gadu iepriekš (72 186 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 4683 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (18). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 506 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-140 241 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.