Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ermitāžas tehnoloģijas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 150 000 € (49% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 49 799 | 38 710 | 33 087 | 23 578 | 34 156 | 26 667 | 13 236 | 12 676 | 18 929 | 9240 | 11 540 | 8933 | 1 874 862 | 14 832 | 10 188 | 84 639 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 137 835 | 139 411 | 150 164 | 167 373 | 486 557 | 502 871 | 502 733 | 502 594 | 502 906 | 502 459 | 462 611 | 453 909 | 303 071 | 302 248 | 301 829 | 300 936 |
| Aktīvi kopā | 187 634 | 178 121 | 183 251 | 190 951 | 520 713 | 529 538 | 515 969 | 515 270 | 521 835 | 511 699 | 474 151 | 462 842 | 2 177 933 | 317 080 | 312 017 | 385 575 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5259 | 828 | 1617 | 1148 | 3404 | 3347 | 6266 | 4422 | 1830 | 177 159 | 94 062 | 4453 | 2530 | 15 779 | 2786 | 3538 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 5259 | 828 | 1617 | 1148 | 3404 | 3347 | 6266 | 4422 | 1830 | 177 159 | 94 062 | 4453 | 2530 | 15 779 | 2786 | 3538 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7205 | -5177 | 4436 | 8169 | 247 244 | 8882 | -16 488 | 106 089 | 31 657 | 144 835 | 45 549 | 120 424 | 1 993 562 | -21 602 | 37 930 | 222 806 |
| Pašu kapitāls kopā | 182 375 | 177 198 | 181 634 | 189 803 | 517 309 | 526 191 | 509 703 | 510 848 | 520 005 | 334 540 | 380 089 | 458 389 | 2 175 403 | 301 301 | 309 231 | 382 037 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 6150 | 4072 | 10 141 | 3549 | 15 093 | 19 408 | 13 643 | 9048 | 1541 | 944 | 944 | 944 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8224 | -5148 | 4269 | 7988 | 247 244 | 8932 | -16 488 | -28 739 | -25 484 | -26 465 | 46 522 | -13 086 | 1 678 266 | -21 602 | -21 899 | 95 002 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7205 | -5082 | 4341 | 8169 | 247 244 | 8932 | -16 488 | 106 089 | 31 667 | 144 835 | 45 609 | 120 434 | 1 993 562 | -21 602 | 37 930 | 222 930 |
| Pārskata gada peļņa | -7205 | -5177 | 4436 | 8169 | 247 244 | 8882 | -16 488 | 106 089 | 31 657 | 144 835 | 45 549 | 120 424 | 1 993 562 | -21 602 | 37 930 | 222 806 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 104 944 | 22 500 | 330 300 | 0 | 42 124 | 276 548 | 1 852 500 | 30 000 | 150 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ermitāžas tehnoloģijas"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ermitāžas tehnoloģijas" (reģ. nr. 40003362363) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Ziedleju iela 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 222 806 €. Ar peļņu noslēgti 12 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 385 575 € un pašu kapitāls 382 037 € (99,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (49%): Akciju sabiedrība "Ermitāžas aktīvu pārvalde".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.