Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ATTA-1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 1 150 000 € (7% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 117 105 | 128 072 | 276 570 | 466 109 | 866 297 | 1 037 546 | 1 244 129 | 1 476 840 | 2 146 948 | 3 726 385 | 5 438 150 | 8 796 301 | 8 847 045 | 12 100 781 | 20 872 158 | 29 294 890 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 18 812 | 40 959 | 30 632 | 48 837 | 82 929 | 114 521 | 210 710 | 144 776 | 102 674 | 139 992 | 203 691 | 187 241 | 608 660 | 659 303 | 926 472 | 1 116 887 |
| Aktīvi kopā | 135 917 | 169 031 | 307 202 | 514 946 | 949 226 | 1 152 067 | 1 454 839 | 1 621 616 | 2 249 622 | 3 866 377 | 5 641 841 | 8 983 542 | 9 455 705 | 12 760 084 | 21 798 630 | 30 411 777 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 77 098 | 101 421 | 203 678 | 322 113 | 569 361 | 658 331 | 761 831 | 842 604 | 1 073 336 | 1 596 894 | 1 626 877 | 2 850 647 | 2 222 585 | 3 119 311 | 6 322 874 | 4 959 350 |
| Ilgtermiņa saistības | 19 146 | 40 024 | 47 398 | 55 218 | 84 542 | 129 549 | 173 303 | 127 871 | 88 179 | 79 409 | 88 768 | 48 716 | 63 326 | 80 387 | 52 505 | 40 000 |
| Saistības kopā | 96 244 | 141 445 | 251 076 | 377 331 | 653 903 | 787 880 | 935 134 | 970 475 | 1 161 515 | 1 676 303 | 1 715 645 | 2 899 363 | 2 285 911 | 3 199 698 | 6 375 379 | 4 999 350 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 13 249 | 15 156 | 43 152 | 130 777 | 179 617 | 98 549 | 253 753 | 288 006 | 664 966 | 1 522 180 | 1 943 471 | 2 227 983 | 1 435 615 | 2 690 592 | 6 337 865 | 11 157 657 |
| Pašu kapitāls kopā | 39 673 | 27 586 | 53 952 | 133 092 | 284 698 | 352 752 | 517 663 | 651 141 | 1 088 107 | 2 190 074 | 3 926 196 | 6 084 179 | 7 169 794 | 9 560 386 | 15 423 251 | 25 412 427 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 341 917 | 411 785 | 811 385 | 1 509 646 | 2 785 904 | 2 402 604 | 2 775 022 | 3 428 427 | 3 913 873 | 10 289 983 | 17 199 542 | 19 791 571 | 16 770 985 | 23 666 959 | 44 953 644 | 67 969 574 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 22 441 | 20 724 | 61 255 | 159 200 | 214 354 | 127 746 | 291 933 | 346 677 | 681 311 | 1 542 775 | 2 015 296 | 2 279 704 | 1 534 394 | 2 796 795 | 6 450 963 | 11 392 785 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 188 | 15 895 | 51 444 | 150 054 | 206 334 | 118 400 | 286 363 | 335 901 | 664 966 | 1 522 180 | 1 992 376 | 2 263 929 | 1 508 141 | 2 756 213 | 6 423 051 | 11 366 218 |
| Pārskata gada peļņa | 13 249 | 15 156 | 43 152 | 130 777 | 179 617 | 98 549 | 253 753 | 288 006 | 664 966 | 1 522 180 | 1 943 471 | 2 227 983 | 1 435 615 | 2 690 592 | 6 337 865 | 11 157 657 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 6 | 9 | 16 | 17 | 18 | 12 | 15 | 18 | 23 | 25 | 22 | 25 | 31 | 43 |
| Aprēķinātā dividende | — | 27 243 | 15 480 | 42 800 | 84 444 | 29 666 | 88 842 | 154 528 | 228 000 | 420 213 | 207 349 | 127 000 | 350 000 | 300 000 | 475 000 | 1 150 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Dry Floating & Osteopathy" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ATTA-1"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ATTA-1" (reģ. nr. 40003369889) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., "Vismaņi k-5".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 67 969 574 €, par 51,2% vairāk nekā gadu iepriekš (44 953 644 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 42,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 11 157 657 € (16,4% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 43 (gadu iepriekš 31). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1 580 688 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 30 411 777 € un pašu kapitāls 25 412 427 € (83,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.