Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KĻAVCIEMS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 80 080 € (5% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 086 635 | 1 099 559 | 106 138 | 304 467 | 244 998 | 510 599 | 514 654 | 294 634 | 114 267 | 173 900 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 702 155 | 602 025 | 1 282 698 | 1 189 336 | 873 317 | 718 205 | 604 727 | 524 798 | 1 697 429 | 1 663 090 |
| Aktīvi kopā | 1 788 790 | 1 701 584 | 1 388 836 | 1 493 803 | 1 118 315 | 1 228 804 | 1 119 381 | 819 432 | 1 811 696 | 1 836 990 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 32 608 | 53 904 | 50 931 | 813 884 | 48 195 | 101 660 | 121 133 | 38 241 | 32 664 | 30 262 |
| Ilgtermiņa saistības | 5591 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 38 199 | 53 904 | 50 931 | 813 884 | 48 195 | 101 660 | 121 133 | 38 241 | 32 664 | 30 262 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 38 583 | 136 489 | 143 732 | 50 413 | 390 202 | 457 424 | 271 504 | 212 728 | 21 403 | 143 726 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 750 591 | 1 647 680 | 1 337 905 | 679 919 | 1 070 120 | 1 127 144 | 998 248 | 781 191 | 1 779 032 | 1 806 728 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 208 175 | 342 716 | 369 063 | 270 873 | 844 906 | 745 812 | 587 785 | 508 639 | 161 036 | 268 231 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 39 904 | 126 254 | 143 732 | 50 413 | 372 202 | 457 424 | 290 979 | 278 178 | 58 047 | 163 746 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 44 974 | 151 189 | 143 732 | 50 413 | 390 202 | 457 424 | 290 979 | 278 178 | 63 047 | 163 746 |
| Pārskata gada peļņa | 38 583 | 136 489 | 143 732 | 50 413 | 390 202 | 457 424 | 271 504 | 212 728 | 21 403 | 143 726 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 140 220 | 239 400 | 273 600 | 708 399 | 0 | 400 400 | 400 400 | 261 800 | 169 400 | 80 080 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Latvijas balzams" mazākuma akcionāru tiesību aizsardzības biedrība
- SIA "GREIS"
- SIA "IDEAS SYSTEM"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AR DEMO"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Barona City"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CITY PREMISES"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KĻAVSERVISS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PTS28"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAMALPA"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību RigaHub
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Tereon
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KĻAVCIEMS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KĻAVCIEMS" (reģ. nr. 40003370962) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vienības gatve 87.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 268 231 €, par 66,6% vairāk nekā gadu iepriekš (161 036 €). No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 143 726 € (53,6% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (10). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 89 410 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 836 990 € un pašu kapitāls 1 806 728 € (98,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (33,8%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.