SIA "DZELZCEĻSERVISS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 83 119 | 83 120 | 83 080 | 118 125 | 318 170 | 22 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 180 949 | 1 180 949 | 1 180 949 | 1 680 339 | 135 580 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1 264 068 | 1 264 069 | 1 264 029 | 1 798 464 | 453 750 | 22 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 37 058 | 47 016 | 54 307 | 90 002 | 27 188 | 29 270 | 29 521 | 29 553 | 29 600 | 29 650 | 29 727 | 29 800 | 29 920 | 29 940 | 30 010 |
| Ilgtermiņa saistības | 321 977 | 321 977 | 321 977 | 458 131 | 537 561 | 287 844 | 287 844 | 287 844 | 287 844 | 287 844 | 287 844 | 287 844 | 287 844 | 287 844 | 287 844 |
| Saistības kopā | 359 035 | 368 993 | 376 284 | 548 133 | 564 749 | 317 114 | 317 365 | 317 397 | 317 444 | 317 494 | 317 571 | 317 644 | 317 764 | 317 784 | 317 854 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -727 | -9957 | -7331 | -12 817 | 405 855 | -87 972 | -273 | -29 | -50 | -44 | -77 | -73 | -120 | -20 | -70 |
| Pašu kapitāls kopā | 905 033 | 895 076 | 887 745 | 1 250 331 | -229 120 | -317 092 | -317 365 | -317 394 | -317 444 | -317 494 | -317 571 | -317 644 | -317 764 | -317 784 | -317 854 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -77 | -77 | -74 | -280 | 418 824 | -87 922 | -223 | -29 | -50 | -44 | -77 | -73 | -120 | -20 | -70 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -77 | -77 | -74 | -719 | 417 953 | -87 922 | -223 | -29 | -50 | -44 | -77 | -73 | -120 | -20 | -70 |
| Pārskata gada peļņa | -727 | -9957 | -7331 | -12 817 | 405 855 | -87 972 | -273 | -29 | -50 | -44 | -77 | -73 | -120 | -20 | -70 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "DZELZCEĻSERVISS"
Pārskats
SIA "DZELZCEĻSERVISS" (reģ. nr. 40003376575) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Elizabetes iela 9 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 70 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-317 854 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.