"ATPŪTAS SERVISS" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9051 | 4178 | 5615 | 6647 | 8615 | 8779 | 1326 | 5162 | 6846 | 8628 | 7263 | 14 071 | 94 797 | 28 766 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 49 909 | 65 069 | 127 024 | 127 696 | 106 012 | 79 493 | 35 024 | 19 548 | 48 478 | 54 897 | 51 397 | 51 397 | 71 706 | 67 522 |
| Aktīvi kopā | 58 960 | 69 247 | 132 639 | 134 343 | 114 627 | 88 272 | 36 350 | 24 710 | 55 324 | 63 525 | 58 660 | 65 468 | 166 503 | 96 288 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 57 964 | 60 766 | 36 345 | 9318 | 24 731 | 17 712 | 7879 | 4934 | 2711 | 2479 | 1344 | 4361 | 4085 | 62 449 |
| Ilgtermiņa saistības | 1871 | 0 | 80 000 | 101 467 | 97 267 | 96 707 | 95 707 | 97 307 | 149 439 | 157 127 | 139 676 | 141 676 | 142 876 | 0 |
| Saistības kopā | 59 835 | 60 766 | 116 345 | 110 785 | 121 998 | 114 419 | 103 586 | 102 241 | 152 150 | 159 606 | 141 020 | 146 037 | 146 961 | 62 449 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 212 | 9707 | 3368 | 9720 | -30 928 | -18 776 | -41 089 | -10 295 | -19 294 | 745 | 13 721 | 1791 | 100 111 | 14 011 |
| Pašu kapitāls kopā | -2349 | 7358 | 13 838 | 23 558 | -7371 | -26 147 | -67 236 | -77 531 | -96 826 | -96 081 | -82 360 | -80 569 | 19 542 | 33 553 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 69 286 | 78 317 | 91 629 | 82 974 | 92 977 | 45 666 | 64 029 | 46 448 | 64 154 | 60 401 | 57 353 | 58 842 | 96 268 | 87 922 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2035 | 11 415 | 5811 | 9720 | -30 928 | -18 776 | -41 089 | -10 295 | -19 294 | 745 | 13 721 | 1791 | 100 111 | 14 560 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1840 | 11 324 | 5768 | 9720 | -30 928 | -18 776 | -41 089 | -10 295 | -19 294 | 745 | 13 721 | 1791 | 100 111 | 14 011 |
| Pārskata gada peļņa | 212 | 9707 | 3368 | 9720 | -30 928 | -18 776 | -41 089 | -10 295 | -19 294 | 745 | 13 721 | 1791 | 100 111 | 14 011 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 5 | 7 | 5 | 4 | 4 | 3 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: "ATPŪTAS SERVISS" SIA
Pārskats
"ATPŪTAS SERVISS" SIA (reģ. nr. 40003381152) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Saulkrastu nov., Saulkrasti, Ganību iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 87 922 €, par 8,7% mazāk nekā gadu iepriekš (96 268 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 14 011 € (15,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 87 922 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 96 288 € un pašu kapitāls 33 553 € (34,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.