SIA "VARMAA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 206 205 | 158 788 | 343 477 | 127 802 | 267 570 | 181 661 | 222 454 | 100 175 | 187 445 | 189 077 | 201 154 | 126 347 | 215 758 | 168 471 | 232 768 | 216 010 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 455 820 | 431 750 | 413 195 | 399 831 | 548 162 | 548 509 | 527 339 | 507 810 | 359 849 | 358 849 | 562 285 | 664 237 | 610 593 | 540 857 | 495 230 | 693 019 |
| Aktīvi kopā | 662 025 | 590 538 | 756 672 | 527 633 | 815 732 | 730 170 | 749 793 | 607 985 | 547 294 | 547 926 | 763 439 | 790 584 | 826 351 | 709 328 | 727 998 | 909 029 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 279 156 | 245 884 | 430 521 | 176 543 | 228 693 | 142 899 | 254 694 | 154 500 | 158 881 | 260 364 | 342 622 | 363 146 | 440 280 | 320 854 | 339 014 | 329 162 |
| Ilgtermiņa saistības | 320 224 | 291 017 | 265 603 | 242 308 | 406 158 | 381 849 | 294 529 | 250 218 | 108 121 | 0 | 122 068 | 42 612 | 32 278 | 8746 | 0 | 156 285 |
| Saistības kopā | 599 380 | 536 901 | 696 124 | 418 851 | 634 851 | 524 748 | 549 223 | 404 718 | 267 002 | 260 364 | 464 690 | 405 758 | 472 558 | 329 600 | 339 014 | 485 447 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -55 336 | -9636 | 6573 | 48 083 | 27 588 | 22 571 | 2054 | 2697 | 77 025 | 7270 | 11 187 | 86 077 | -31 033 | 25 935 | 9256 | 34 598 |
| Pašu kapitāls kopā | 59 246 | 49 610 | 56 183 | 104 266 | 175 945 | 198 516 | 200 570 | 203 267 | 280 292 | 287 562 | 298 749 | 384 826 | 353 793 | 379 728 | 388 984 | 423 582 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 325 669 | 634 839 | 690 054 | 938 770 | 482 106 | 1 246 889 | 888 010 | 733 926 | 1 209 173 | 721 780 | 1 322 687 | 1 704 762 | 674 232 | 946 487 | 482 751 | 960 089 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -43 053 | 3385 | 17 394 | 64 610 | 41 154 | 36 455 | 10 208 | 8891 | 79 634 | 8707 | 14 731 | 88 458 | -29 160 | 28 092 | 10 640 | 36 561 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -55 123 | -8985 | 7181 | 57 590 | 31 429 | 29 575 | 5066 | 4835 | 77 025 | 7270 | 11 187 | 86 077 | -31 033 | 25 935 | 9256 | 34 598 |
| Pārskata gada peļņa | -55 336 | -9636 | 6573 | 48 083 | 27 588 | 22 571 | 2054 | 2697 | 77 025 | 7270 | 11 187 | 86 077 | -31 033 | 25 935 | 9256 | 34 598 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 6 | 6 | 4 | 7 | 6 | 6 | 7 | 9 | 10 | 9 | 8 | 9 | 7 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VARMAA"
Pārskats
SIA "VARMAA" (reģ. nr. 40003382745) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Saulkrastu nov., Saulkrasti, Bērzu aleja 3 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 960 089 €, par 98,9% vairāk nekā gadu iepriekš (482 751 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 34 598 € (3,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 106 677 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 909 029 € un pašu kapitāls 423 582 € (46,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.