Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LAUBES NAMS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6769 | 8032 | 14 842 | 30 498 | 39 147 | 45 754 | 33 195 | 38 588 | 30 976 | 32 186 | 27 048 | 25 034 | 25 502 | 27 347 | 29 102 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1740 | 1556 | 1400 | 1779 | 1565 | 1352 | 1138 | 925 | 711 | 498 | 285 | 1016 | 1620 | 1197 | 775 |
| Aktīvi kopā | 8509 | 9588 | 16 242 | 32 277 | 40 712 | 47 106 | 34 333 | 39 513 | 31 687 | 32 684 | 27 333 | 26 050 | 27 122 | 28 544 | 29 877 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3386 | 4128 | 4036 | 5724 | 4848 | 5448 | 4782 | 5367 | 4903 | 4665 | 8660 | 9875 | 7672 | 8576 | 8420 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 328 | 26 904 | 31 110 | 23 711 | 24 946 | 15 600 | 13 102 | 16 377 | 16 895 | 18 384 |
| Saistības kopā | 3386 | 4128 | 4036 | 5724 | 4848 | 46 776 | 31 686 | 36 477 | 28 614 | 29 611 | 24 260 | 22 977 | 24 049 | 25 471 | 26 804 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2743 | -426 | -37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pašu kapitāls kopā | 2160 | 2160 | 2160 | 3073 | 3073 | 330 | 2647 | 3036 | 3073 | 3073 | 3073 | 3073 | 3073 | 3073 | 3073 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 35 543 | 36 107 | 34 002 | 47 567 | 47 852 | 46 155 | 48 399 | 49 408 | 63 725 | 45 464 | 57 040 | 68 299 | 80 825 | 80 825 | 30 533 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 0 | 0 | 11 | 2 | -2743 | -426 | -37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2743 | -426 | -37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2743 | -426 | -37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "CINEVILLA FILMS" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CINEVILLA STUDIO" — 2 kopīgas personas
- "Baltijas nākotnes attīstības fonds"
- "Eizenšteins un dēli"
- "Latvijas Kino ražotāju asociācija"
- "Latvijas Piensaimnieku Centrālā Savienība" kooperatīvā sabiedrība
- "Rīgas Lutera draudzes koris"
- LATVIJAS EVAŅĢĒLISKI LUTERISKĀS BAZNĪCAS SMILTENES DRAUDZE
- Labdarības fonds "Chance for peace"
- SIA "CINEVILLA PRODUCTION"
- SIA "HANSA Food Commodities"
- SIA "Z4 investīcijas"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LAUBES NAMS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LAUBES NAMS" (reģ. nr. 40003388362) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 37A - 12.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 30 533 €, par 62,2% mazāk nekā gadu iepriekš (80 825 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,1% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 10 178 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 29 877 € un pašu kapitāls 3073 € (10,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 20. Lielākā līdzdalība (8,3%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.