Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "METRUM"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 150 000 € (7% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 358 811 | 534 540 | 642 548 | 579 997 | 765 461 | 864 755 | 1 072 825 | 765 456 | 271 003 | 390 562 | 299 475 | 435 677 | 577 682 | 467 396 | 647 197 | 901 119 | 880 375 | 666 719 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 995 154 | 2 362 616 | 1 680 962 | 1 306 915 | 1 057 201 | 842 155 | 1 273 128 | 1 121 178 | 1 413 555 | 1 471 849 | 1 448 772 | 1 445 080 | 1 988 533 | 2 185 002 | 2 121 545 | 2 086 153 | 1 999 078 | 1 037 529 |
| Aktīvi kopā | 3 353 965 | 2 897 156 | 2 323 510 | 1 886 912 | 1 822 662 | 1 706 910 | 2 345 953 | 1 886 634 | 1 684 558 | 1 862 411 | 1 748 247 | 1 880 757 | 2 566 215 | 2 652 398 | 2 768 742 | 2 987 272 | 2 879 453 | 1 704 248 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2 370 544 | 1 822 315 | 1 125 070 | 808 059 | 807 580 | 748 773 | 1 236 754 | 924 838 | 820 542 | 1 008 229 | 575 440 | 445 217 | 559 016 | 782 918 | 783 250 | 950 815 | 696 498 | 607 074 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 583 787 | 691 324 | 687 488 | 522 239 | 402 213 | 294 948 | 217 487 | 45 365 | 72 208 | 50 585 | 39 128 | 28 234 | 35 012 | 61 820 | 60 002 | 38 318 | 8467 | 0 |
| Saistības kopā | 3 954 331 | 2 513 639 | 1 812 558 | 1 330 298 | 1 209 793 | 1 043 721 | 1 454 241 | 970 203 | 892 750 | 1 058 814 | 614 568 | 473 451 | 594 028 | 844 738 | 843 252 | 989 133 | 704 965 | 607 074 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 737 578 | 483 882 | 127 436 | 45 662 | 56 256 | 15 753 | -53 462 | 11 473 | -76 171 | 12 300 | 199 067 | 93 808 | 913 337 | 184 093 | 38 931 | 157 687 | 309 481 | 65 917 |
| Pašu kapitāls kopā | -600 366 | 383 517 | 510 952 | 556 614 | 612 869 | 628 622 | 840 978 | 848 809 | 791 808 | 803 597 | 1 002 664 | 1 096 472 | 1 778 572 | 1 712 665 | 1 751 596 | 1 909 283 | 2 068 764 | 1 074 674 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 5 557 267 | 4 380 547 | 2 954 735 | 2 100 686 | 2 173 243 | 1 966 012 | 2 450 966 | 2 293 728 | 1 977 497 | 1 921 672 | 2 418 667 | 2 105 612 | 2 488 252 | 2 679 064 | 2 798 742 | 3 596 381 | 3 731 404 | 3 125 782 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 694 185 | 588 288 | 262 168 | 84 491 | 100 919 | 45 933 | -59 362 | 23 661 | -70 968 | 4949 | 190 267 | 101 238 | 916 390 | 240 876 | 7234 | 164 251 | 317 142 | 94 172 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 545 187 | 516 600 | 212 013 | 55 452 | 74 873 | 30 099 | -54 327 | 24 310 | -64 188 | 21 072 | 205 472 | 115 699 | 918 988 | 245 527 | 44 762 | 162 596 | 321 998 | 104 327 |
| Pārskata gada peļņa | 737 578 | 483 882 | 127 436 | 45 662 | 56 256 | 15 753 | -53 462 | 11 473 | -76 171 | 12 300 | 199 067 | 93 808 | 913 337 | 184 093 | 38 931 | 157 687 | 309 481 | 65 917 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 290 | 223 | 165 | 137 | 122 | 120 | 122 | 116 | 106 | 105 | 101 | 100 | 98 | 99 | 108 | 108 | 106 | 100 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 97 500 | 49 200 | 0 | 92 398 | 150 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Metrum B" — 100%
- SIA "Metrum G" — 100%
- SIA "Metrum H" — 100%
- SIA "Metrum S" — 100%
- SIA "Metrum U" — 100%
- SIA "TOPO DATI" — 100%
- SIA Metrum Vidzeme — 100%
- SIA Metrum Zemgale — 100%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metrum R" — 100%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Metrum C — 100%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Metrum L — 100%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Metrum T — 100%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metrum K" — 86,99%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Metrum AV — 75%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WBS" — 40%
- SIA "TOPO DATI" — 2 kopīgas personas
- Akciju sabiedrība "LATIO CENTRS"
- Akciju sabiedrība "LATIO INVEST"
- Jūrmalas un Tukuma Rotari klubs
- Latvijas Kartogrāfu un ģeodēzistu asociācija
- Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācija
- Latvijas Tālvadības gaisa kuģu asociācija
- Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija
- SIA "LATIO Network"
- SIA "Metrum B"
- SIA "Metrum G"
- SIA "Metrum H"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "METRUM"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "METRUM" (reģ. nr. 40003388748) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ģertrūdes iela 47 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 125 782 €, par 16,2% mazāk nekā gadu iepriekš (3 731 404 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 3,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 65 917 € (2,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 16 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 100 (gadu iepriekš 106). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 31 258 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 704 248 € un pašu kapitāls 1 074 674 € (63,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (70%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LATIO". Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 15.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.