Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MPO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 13 200 € (2% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 135 292 | 70 834 | 95 061 | 81 418 | 110 750 | 105 693 | 135 931 | 147 476 | 112 680 | 97 583 | 85 089 | 135 323 | 145 799 | 192 343 | 404 655 | 497 615 | 506 418 | 508 211 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 256 006 | 247 461 | 228 859 | 336 017 | 432 917 | 543 515 | 643 317 | 522 430 | 489 297 | 353 971 | 243 876 | 137 776 | 237 314 | 253 539 | 231 177 | 202 155 | 184 031 | 129 037 |
| Aktīvi kopā | 391 298 | 318 295 | 323 920 | 417 435 | 543 667 | 649 208 | 779 248 | 669 906 | 601 977 | 451 554 | 328 965 | 273 099 | 383 113 | 445 882 | 635 832 | 699 770 | 690 449 | 637 248 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 69 753 | 66 777 | 54 845 | 57 586 | 60 055 | 84 931 | 110 259 | 138 441 | 178 334 | 125 325 | 48 795 | 42 535 | 44 247 | 62 115 | 125 627 | 140 312 | 122 783 | 110 621 |
| Ilgtermiņa saistības | 87 465 | 36 459 | 16 791 | 23 600 | 114 989 | 207 841 | 201 071 | 135 598 | 106 065 | 46 353 | 23 913 | 3589 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 157 218 | 103 236 | 71 636 | 81 186 | 175 044 | 292 772 | 311 330 | 274 039 | 284 399 | 171 678 | 72 708 | 46 124 | 44 247 | 62 115 | 125 627 | 140 312 | 122 783 | 110 621 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4367 | -19 021 | 37 225 | 81 789 | 32 374 | -1291 | -41 314 | -74 776 | -87 588 | -24 718 | -12 872 | -28 817 | 102 946 | 45 901 | 151 037 | 48 253 | 8208 | -27 839 |
| Pašu kapitāls kopā | 234 080 | 215 059 | 252 284 | 336 249 | 368 623 | 347 332 | 452 894 | 378 116 | 317 578 | 279 876 | 256 257 | 226 975 | 338 866 | 383 767 | 510 205 | 559 458 | 567 666 | 526 627 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 319 392 | 174 852 | 333 142 | 436 227 | 442 777 | 415 424 | 532 196 | 458 142 | 690 225 | 723 950 | 594 007 | 657 276 | 806 235 | 903 739 | 1 068 489 | 889 954 | 954 460 | 728 940 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5457 | -51 893 | 40 049 | 90 568 | 33 554 | 1252 | -33 887 | -69 267 | -84 447 | -20 191 | -11 353 | -27 459 | 103 488 | 46 066 | 151 037 | 40 915 | -1441 | -34 330 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4876 | -39 476 | 39 520 | 90 086 | 32 374 | -1291 | -41 314 | -74 776 | -87 588 | -22 704 | -12 863 | -28 263 | 103 158 | 46 052 | 151 037 | 48 253 | 8208 | -27 839 |
| Pārskata gada peļņa | -4367 | -19 021 | 37 225 | 81 789 | 32 374 | -1291 | -41 314 | -74 776 | -87 588 | -24 718 | -12 872 | -28 817 | 102 946 | 45 901 | 151 037 | 48 253 | 8208 | -27 839 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 14 | 13 | 13 | 14 | 18 | 17 | 16 | 17 | 19 | 21 | 19 | 19 | 22 | 22 | 18 | 20 | 22 | 19 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 000 | 0 | 0 | 0 | 12 984 | 10 747 | 0 | 0 | 1000 | 24 599 | 0 | 0 | 13 200 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MPO"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MPO" (reģ. nr. 40003405037) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Ulbroka, Dauguļu iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 728 940 €, par 23,6% mazāk nekā gadu iepriekš (954 460 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 27 839 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 19 (gadu iepriekš 22). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 38 365 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 637 248 € un pašu kapitāls 526 627 € (82,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.