Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zaņas ūdensdzirnavas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 65 146 | 79 332 | 89 473 | 90 728 | 83 210 | 83 524 | 87 025 | 12 620 | 3306 | 8708 | 2610 | 9892 | 4583 | 5692 | 3917 | 6201 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 31 893 | 31 018 | 28 197 | 26 176 | 34 490 | 32 499 | 29 571 | 25 930 | 21 699 | 18 301 | 37 709 | 33 179 | 28 648 | 29 844 | 19 587 | 15 056 |
| Aktīvi kopā | 97 039 | 110 350 | 117 670 | 116 904 | 117 700 | 116 023 | 116 596 | 38 550 | 25 005 | 27 009 | 40 319 | 43 071 | 33 231 | 35 536 | 23 504 | 21 257 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 54 621 | 53 130 | 49 519 | 44 823 | 5765 | 6728 | 8365 | 16 441 | 30 590 | 29 172 | 45 324 | 50 334 | 38 627 | 44 668 | 39 908 | 34 915 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 54 621 | 53 130 | 49 519 | 44 823 | 5765 | 6728 | 8365 | 16 441 | 30 590 | 29 172 | 45 324 | 50 334 | 38 627 | 44 668 | 39 908 | 34 915 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 25 910 | 14 802 | 14 931 | 7930 | 9373 | -2640 | -1064 | 3577 | -27 694 | 3422 | -2423 | -2258 | 1867 | -3736 | -7272 | 2746 |
| Pašu kapitāls kopā | 42 418 | 57 220 | 68 151 | 72 081 | 111 935 | 109 295 | 108 231 | 22 109 | -5585 | -2163 | -5005 | -7263 | -5396 | -9132 | -16 404 | -13 658 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 47 487 | 47 071 | 45 072 | 32 133 | 48 910 | 46 366 | 50 063 | 58 364 | 24 839 | 36 453 | 38 077 | 41 896 | 44 840 | 35 405 | 25 428 | 33 303 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 33 629 | 23 499 | 22 704 | 6500 | 10 843 | -249 | -4408 | 3577 | -27 694 | 3422 | -2423 | -2258 | 1867 | -3736 | -7272 | 2746 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 31 009 | 19 085 | 19 033 | 10 822 | 14 065 | 1902 | -1064 | 3577 | -27 694 | 3422 | -2423 | -2258 | 1867 | -3736 | -7272 | 2746 |
| Pārskata gada peļņa | 25 910 | 14 802 | 14 931 | 7930 | 9373 | -2640 | -1064 | 3577 | -27 694 | 3422 | -2423 | -2258 | 1867 | -3736 | -7272 | 2746 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 10 000 | 0 | 4000 | 4000 | 0 | 0 | 0 | 89 699 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GM" — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mālupes dzirnavas" — 2 kopīgas personas
- "Rietumvidzemes mežu īpašnieku apvienība"
- Latvijas radiosporta federācija
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zaņas ūdensdzirnavas"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zaņas ūdensdzirnavas" (reģ. nr. 40003407108) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Valkas nov., Valka, Raiņa iela 21.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 33 303 €, par 31,0% vairāk nekā gadu iepriekš (25 428 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 2746 € (8,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 16 652 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (40%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-13 658 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.