SIA "RL GRUPA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 216 226 | 212 618 | 186 157 | 185 498 | 181 068 | 249 369 | 252 855 | 86 182 | 26 903 | 12 615 | 9564 | 5956 | 41 234 | 99 926 | 23 035 | 50 330 | 49 977 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 262 369 | 248 587 | 248 260 | 247 786 | 247 622 | 352 180 | 347 519 | 347 519 | 347 519 | 325 615 | 385 290 | 395 905 | 394 005 | 325 943 | 1 320 619 | 1 432 208 | 876 661 |
| Aktīvi kopā | 478 595 | 461 205 | 434 417 | 433 284 | 428 690 | 601 549 | 600 374 | 433 701 | 374 422 | 338 230 | 394 854 | 401 861 | 435 239 | 425 869 | 1 343 654 | 1 482 538 | 926 638 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 363 410 | 362 090 | 333 578 | 327 229 | 318 718 | 439 621 | 440 990 | 273 888 | 287 589 | 283 779 | 2808 | 1378 | 5221 | 3639 | 1693 | 5423 | 8781 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 336 865 | 352 075 | 388 075 | 439 800 | 479 416 | 693 366 | 149 387 |
| Saistības kopā | 363 410 | 362 090 | 333 578 | 327 229 | 318 718 | 439 621 | 440 990 | 273 888 | 287 589 | 283 779 | 339 673 | 353 453 | 393 296 | 443 439 | 481 109 | 698 789 | 158 168 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 23 455 | -18 825 | 1823 | 6606 | 5488 | 2609 | -2545 | 429 | -72 081 | -32 382 | 730 | -6773 | -6465 | -59 513 | -114 874 | -78 796 | -66 638 |
| Pašu kapitāls kopā | 115 185 | 96 361 | 98 184 | 104 790 | 109 972 | 161 029 | 158 485 | 158 914 | 86 833 | 54 451 | 55 181 | 48 408 | 41 943 | -17 570 | 862 545 | 783 749 | 768 470 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 127 320 | 63 337 | 41 192 | 16 846 | 13 535 | 7584 | 5001 | 365 | 37 968 | 1351 | 16 168 | 6535 | 4136 | 14 050 | 12 119 | 11 995 | 9940 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 27 638 | -18 329 | 3173 | 8610 | 9015 | 3247 | -2592 | 904 | -71 167 | -32 382 | 766 | -8389 | -8949 | -50 371 | -82 927 | -57 796 | -66 638 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 27 866 | -18 320 | 3173 | 8610 | 9015 | 3247 | -2545 | 904 | -71 167 | -32 382 | 730 | -6773 | -6465 | -59 513 | -114 874 | -78 796 | -66 638 |
| Pārskata gada peļņa | 23 455 | -18 825 | 1823 | 6606 | 5488 | 2609 | -2545 | 429 | -72 081 | -32 382 | 730 | -6773 | -6465 | -59 513 | -114 874 | -78 796 | -66 638 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 4 | 4 | 2 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA Co-living Ķīpsala — 100%
Kopsavilkums: SIA "RL GRUPA"
Pārskats
SIA "RL GRUPA" (reģ. nr. 40003407771) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Jelgavas iela 63 - 505.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 9940 €, par 17,1% mazāk nekā gadu iepriekš (11 995 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 14,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 66 638 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9940 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 926 638 € un pašu kapitāls 768 470 € (82,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.