Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OptiLat"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 187 362 | 178 472 | 172 088 | 169 248 | 160 359 | 236 365 | 210 197 | 204 268 | 2501 | 3834 | 7199 | 23 379 | 14 868 | 10 542 | 7689 | 10 310 | 15 857 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 93 593 | 87 112 | 80 469 | 78 465 | 12 757 | 20 639 | 17 063 | 20 269 | 19 177 | 17 824 | 16 728 | 28 022 | 28 389 | 26 049 | 23 710 | 21 548 | 19 744 |
| Aktīvi kopā | 280 955 | 265 584 | 252 557 | 247 713 | 173 116 | 257 004 | 227 260 | 224 537 | 21 678 | 21 658 | 23 927 | 51 401 | 43 257 | 36 591 | 31 399 | 31 858 | 35 601 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1582 | 1342 | 1207 | 684 | 1237 | 2647 | 4853 | 187 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 407 | 1401 | 0 | 10 008 | 9592 | 13 753 | 22 783 | 9755 | 7775 | 25 525 | 21 767 | 26 909 | 30 078 |
| Saistības kopā | 1582 | 1342 | 1207 | 684 | 1644 | 4048 | 4853 | 10 195 | 9592 | 13 753 | 22 783 | 9755 | 7775 | 25 525 | 21 767 | 26 909 | 30 078 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -55 573 | -15 131 | -12 892 | -4322 | -75 557 | 3974 | -22 963 | -7508 | -202 256 | -4181 | -6761 | 40 502 | -6164 | -24 416 | -1434 | -4684 | 574 |
| Pašu kapitāls kopā | 273 648 | 258 517 | 245 625 | 241 304 | 165 747 | 244 810 | 221 849 | 214 342 | 12 086 | 7905 | 1144 | 41 646 | 35 482 | 11 066 | 9632 | 4949 | 5523 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 16 190 | 9137 | 4913 | 22 627 | 7275 | 20 837 | 21 737 | 16 653 | 18 645 | 20 475 | 24 329 | 77 434 | 48 776 | 29 321 | 29 665 | 37 734 | 45 776 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -20 212 | -12 250 | -10 064 | -1425 | -72 701 | 8088 | -18 850 | -7510 | -202 248 | -4191 | -6762 | 40 508 | -5969 | -24 416 | 2679 | -800 | 4730 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -52 997 | -12 382 | -10 106 | -1536 | -72 645 | 8087 | -18 850 | -7508 | -202 256 | -4181 | -6761 | 40 502 | -6164 | -24 416 | 2679 | -571 | 4696 |
| Pārskata gada peļņa | -55 573 | -15 131 | -12 892 | -4322 | -75 557 | 3974 | -22 963 | -7508 | -202 256 | -4181 | -6761 | 40 502 | -6164 | -24 416 | -1434 | -4684 | 574 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OptiLat"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OptiLat" (reģ. nr. 40003407907) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Meistaru iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 45 776 €, par 21,3% vairāk nekā gadu iepriekš (37 734 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 574 € (1,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 22 888 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 35 601 € un pašu kapitāls 5523 € (15,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.