Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REKONSTRUKCIJA UN INVESTĪCIJAS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 68 610 € (96% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 89 543 | 17 937 | 15 429 | 49 526 | 452 186 | 553 124 | 503 103 | 403 658 | 423 806 | 505 194 | 386 374 | 299 635 | 177 902 | 186 385 | 53 543 | 87 314 | 94 805 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 54 010 | 80 270 | 1 328 721 | 1 759 798 | 2 305 354 | 2 107 040 | 1 334 886 | 1 136 572 | 938 259 | 739 945 | 541 631 | 343 317 | 145 004 | 37 359 | 33 320 | 29 281 |
| Aktīvi kopā | 89 543 | 71 947 | 95 699 | 1 378 247 | 2 211 984 | 2 858 478 | 2 610 143 | 1 738 544 | 1 560 378 | 1 443 453 | 1 126 319 | 841 266 | 521 219 | 331 389 | 90 902 | 120 634 | 124 086 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2190 | 8674 | 1557 | 24 808 | 180 570 | 173 018 | 129 287 | 63 462 | 34 640 | 18 382 | 505 076 | 129 935 | 53 643 | 36 503 | 30 610 | 20 296 | 9228 |
| Ilgtermiņa saistības | 85 140 | 60 990 | 108 280 | 1 406 795 | 1 797 143 | 1 861 393 | 1 264 112 | 760 275 | 285 016 | 114 271 | 114 271 | 76 771 | 76 771 | 76 771 | 51 171 | 28 928 | 28 928 |
| Saistības kopā | 87 330 | 69 664 | 109 837 | 1 431 603 | 1 977 713 | 2 034 411 | 1 393 399 | 823 737 | 319 656 | 132 653 | 619 347 | 206 706 | 130 414 | 113 274 | 81 781 | 49 224 | 38 156 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 37 618 | 70 | -16 421 | -39 218 | 287 627 | 490 729 | 386 896 | -301 937 | 325 915 | 70 078 | 434 094 | 127 585 | -17 755 | 177 309 | -143 994 | 62 289 | 83 130 |
| Pašu kapitāls kopā | 2213 | 2283 | -14 138 | -53 356 | 234 271 | 824 067 | 1 216 744 | 914 807 | 1 240 722 | 1 310 800 | 506 972 | 634 560 | 390 805 | 218 115 | 9121 | 71 410 | 85 930 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 40 210 | 8400 | 0 | 0 | 475 099 | 1 100 938 | 1 041 406 | 851 433 | 984 406 | 963 056 | 1 018 706 | 967 499 | 631 724 | 908 075 | 547 388 | 344 893 | 220 206 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 39 016 | 82 | -16 127 | -33 544 | 289 822 | 581 330 | 527 006 | -215 140 | 368 263 | 309 536 | 434 094 | 133 778 | 38 745 | 264 809 | -127 744 | 62 289 | 100 283 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 39 018 | 82 | -16 421 | -39 218 | 287 627 | 506 627 | 420 373 | -274 640 | 368 263 | 70 078 | 434 094 | 127 585 | 38 745 | 264 809 | -127 744 | 62 289 | 100 283 |
| Pārskata gada peļņa | 37 618 | 70 | -16 421 | -39 218 | 287 627 | 490 729 | 386 896 | -301 937 | 325 915 | 70 078 | 434 094 | 127 585 | -17 755 | 177 309 | -143 994 | 62 289 | 83 130 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 237 922 | 0 | 226 000 | 349 999 | 65 000 | 0 | 68 610 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "IU CEĻŠ" SIA — 2 kopīgas personas
- SIA "Meteh" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Landen" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MRK Serviss" — 2 kopīgas personas
- "BALTIJAS ENERGORESURSU ASOCIĀCIJA"
- Rekonts SIA
- SIA "Colortex"
- SIA "Hydro power"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Aqua Power 1"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Atvari-K"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Elektro Biznesa Apvienība"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reģionālais drošības serviss"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REKONSTRUKCIJA UN INVESTĪCIJAS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REKONSTRUKCIJA UN INVESTĪCIJAS" (reģ. nr. 40003415995) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Lielvārde, Dravnieku iela 20.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 220 206 €, par 36,2% mazāk nekā gadu iepriekš (344 893 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 83 130 € (37,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 110 103 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 124 086 € un pašu kapitāls 85 930 € (69,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (50%): SIA "Manet".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.