Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Infants"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 18 739 | 27 795 | 36 588 | 40 704 | 33 974 | 62 393 | 52 083 | 56 643 | 45 722 | 31 645 | 21 048 | 15 833 | 10 798 | 4944 | 221 | 1944 | 672 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 94 | 63 | 32 | 0 | 627 | 418 | 209 | 598 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 18 739 | 27 795 | 36 682 | 40 767 | 34 006 | 62 393 | 52 710 | 57 061 | 45 931 | 32 243 | 21 131 | 15 833 | 10 798 | 4944 | 221 | 1944 | 672 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 17 502 | 26 754 | 35 181 | 38 955 | 31 325 | 68 566 | 86 803 | 120 998 | 135 226 | 135 552 | 148 022 | 145 529 | 127 207 | 113 620 | 101 131 | 91 649 | 89 041 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 17 502 | 26 754 | 35 181 | 38 955 | 31 325 | 68 566 | 86 803 | 120 998 | 135 226 | 135 552 | 148 022 | 145 529 | 127 207 | 113 620 | 101 131 | 91 649 | 89 041 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 325 | -196 | 460 | 311 | 869 | -9989 | -27 920 | -29 844 | -25 358 | -14 014 | -23 582 | -2805 | 13 287 | 7733 | 7766 | 11 205 | 1336 |
| Pašu kapitāls kopā | 1237 | 1041 | 1501 | 1812 | 2681 | -6173 | -34 093 | -63 937 | -89 295 | -103 309 | -126 891 | -129 696 | -116 409 | -108 676 | -100 910 | -89 705 | -88 369 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 10 848 | 11 615 | 13 799 | 16 824 | 16 790 | 23 671 | 24 191 | 24 653 | 18 616 | 17 543 | 16 745 | 17 442 | 19 532 | 15 305 | 17 065 | 21 720 | 13 995 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 432 | 77 | 581 | 369 | 869 | -9989 | -27 920 | -29 844 | -25 358 | -14 014 | -21 070 | -189 | 13 287 | 7733 | 7766 | 11 205 | 1336 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | — | — | -29 844 | -25 358 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 432 | 77 | 581 | 369 | 869 | -9989 | -27 920 | -29 844 | -25 358 | -14 014 | -21 070 | -189 | 13 287 | 7733 | 7766 | 11 205 | 1336 |
| Pārskata gada peļņa | 325 | -196 | 460 | 311 | 869 | -9989 | -27 920 | -29 844 | -25 358 | -14 014 | -23 582 | -2805 | 13 287 | 7733 | 7766 | 11 205 | 1336 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | 24 960 | 18 590 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 7 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Infants"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Infants" (reģ. nr. 40003426185) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kaņiera iela 10 - 34.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 13 995 €, par 35,6% mazāk nekā gadu iepriekš (21 720 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 1336 € (9,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 13 995 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-88 369 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.