SIA "Envirotech"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 101 934 | 52 064 | 177 163 | 211 202 | 254 854 | 559 021 | 519 431 | 652 727 | 770 357 | 858 574 | 1 202 696 | 1 100 290 | 883 222 | 872 413 | 880 951 | 773 589 | 941 717 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 41 807 | 15 021 | 6561 | 9195 | 22 556 | 12 338 | 6097 | 2312 | 10 080 | 17 437 | 15 756 | 12 515 | 7972 | 3000 | 4319 | 12 273 | 22 590 |
| Aktīvi kopā | 143 741 | 67 085 | 183 724 | 220 397 | 277 410 | 571 359 | 525 528 | 655 039 | 780 437 | 876 011 | 1 218 452 | 1 112 805 | 891 194 | 875 413 | 885 270 | 785 862 | 964 307 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 123 293 | 74 163 | 73 242 | 194 458 | 166 639 | 310 961 | 274 834 | 365 489 | 322 282 | 389 025 | 617 577 | 442 783 | 406 148 | 493 366 | 631 344 | 607 786 | 707 677 |
| Ilgtermiņa saistības | 164 913 | 135 482 | 167 948 | 0 | 3413 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 288 206 | 209 645 | 241 190 | 194 458 | 170 052 | 310 961 | 274 834 | 365 489 | 322 282 | 389 025 | 617 577 | 442 783 | 406 148 | 493 366 | 631 344 | 607 786 | 707 677 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -93 095 | 1905 | 84 418 | 78 483 | 80 512 | 105 923 | 32 982 | 100 753 | 243 606 | 243 331 | 413 888 | 219 147 | 115 024 | 107 001 | 81 879 | 29 149 | 78 554 |
| Pašu kapitāls kopā | -151 369 | -149 464 | -65 046 | 13 437 | 93 949 | 239 600 | 229 896 | 288 050 | 456 655 | 486 986 | 600 875 | 670 022 | 485 046 | 382 047 | 253 926 | 178 076 | 256 630 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 720 672 | 381 081 | 889 749 | 830 960 | 1 028 164 | 1 550 603 | 1 431 943 | 1 610 843 | 1 854 855 | 2 121 945 | 2 246 754 | 2 138 025 | 2 067 238 | 2 200 992 | 2 376 162 | 2 405 743 | 2 554 142 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -93 009 | 1469 | 84 489 | 78 483 | 83 941 | 125 527 | 40 198 | 116 546 | 286 866 | 260 261 | 438 654 | 256 866 | 190 024 | 159 501 | 134 379 | 55 399 | 78 554 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -94 710 | 1058 | 84 418 | 78 483 | 83 941 | 125 527 | 40 198 | 116 546 | 286 866 | 260 261 | 438 654 | 256 866 | 190 024 | 159 501 | 134 379 | 55 399 | 78 554 |
| Pārskata gada peļņa | -93 095 | 1905 | 84 418 | 78 483 | 80 512 | 105 923 | 32 982 | 100 753 | 243 606 | 243 331 | 413 888 | 219 147 | 115 024 | 107 001 | 81 879 | 29 149 | 78 554 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 15 | 15 | 13 | 19 | 24 | 24 | 23 | 22 | 20 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 24 | 24 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 000 | 150 000 | 300 000 | 210 000 | 210 000 | 105 000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CINTAMANI BALTIC"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HILTI SERVICES LIMITED"
- SIA "Mūkusalas Biznesa Centrs"
- SIA "Zaļā josta"
- SIA "SPLAT TRADING"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAZIAR SERVICES"
- SIA "Altero"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Altero Insurance"
- SIA Momez
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Altero Energy"
- SIA Magnex
Kopsavilkums: SIA "Envirotech"
Pārskats
SIA "Envirotech" (reģ. nr. 40003427848) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mūkusalas iela 42A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 554 142 €, par 6,2% vairāk nekā gadu iepriekš (2 405 743 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 78 554 € (3,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 16 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 24. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 106 423 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 964 307 € un pašu kapitāls 256 630 € (26,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%): HNIT-BALTIC UAB.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.