SIA "GRATEKA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 65 671 € (53% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2009–2023
| 2009 | 2010 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 288 948 | 370 153 | 1 294 138 | 640 290 | 956 047 | 1 174 981 | 1 083 097 | 1 395 903 | 1 407 251 | 251 848 | 178 789 | 186 551 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3 067 295 | 2 915 192 | 3 901 385 | 4 763 320 | 4 467 723 | 4 935 874 | 5 008 991 | 4 719 624 | 4 524 482 | 5 439 254 | 5 258 514 | 5 080 974 |
| Aktīvi kopā | 3 356 243 | 3 285 345 | 5 195 523 | 5 403 610 | 5 423 770 | 6 110 855 | 6 092 088 | 6 115 527 | 5 931 733 | 5 691 102 | 5 437 303 | 5 267 525 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 324 722 | 55 572 | 48 265 | 22 117 | 38 562 | 42 606 | 37 389 | 60 515 | 29 875 | 12 800 | 0 | 3000 |
| Ilgtermiņa saistības | 2 905 880 | 3 329 863 | 4 972 119 | 4 772 119 | 4 772 119 | 5 452 119 | 5 407 043 | 5 407 043 | 5 407 043 | 5 492 210 | 5 314 381 | 5 206 190 |
| Saistības kopā | 3 230 602 | 3 385 435 | 5 020 384 | 4 794 236 | 4 810 681 | 5 494 725 | 5 444 432 | 5 467 558 | 5 436 918 | 5 505 010 | 5 314 381 | 5 209 190 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -46 323 | -226 052 | 76 228 | 84 059 | 2830 | 3377 | 47 408 | 2208 | -87 983 | -242 964 | 2502 | 1084 |
| Pašu kapitāls kopā | 123 863 | -102 189 | 174 169 | 608 497 | 611 327 | 614 474 | 645 939 | 647 969 | 494 815 | 186 092 | 122 922 | 58 335 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 443 397 | 490 414 | 680 928 | 635 787 | 625 597 | 598 963 | 768 232 | 655 318 | 242 746 | 79 120 | 17 498 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 45 008 | -171 290 | 84 071 | 104 389 | 3063 | 6160 | 71 684 | 4829 | -182 221 | -320 500 | -86 726 | -89 144 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -40 128 | -222 074 | 84 894 | 96 571 | 2830 | 3377 | 47 408 | 2208 | -87 983 | -242 964 | 2502 | 1084 |
| Pārskata gada peļņa | -46 323 | -226 052 | 76 228 | 84 059 | 2830 | 3377 | 47 408 | 2208 | -87 983 | -242 964 | 2502 | 1084 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 16 | 16 | 10 | 11 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 9 | 8 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 15 943 | 0 | 65 171 | 65 759 | 65 672 | 65 671 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LT Services" — 99,64%
- SIA "FITLAINS" — 85,03%
- SIA "GRATEKA" — 5,11%
Kopsavilkums: SIA "GRATEKA"
Pārskats
SIA "GRATEKA" (reģ. nr. 40003432694) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Meža prospekts 49.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījuma nebija. 2023. gada peļņa bija 1084 €. Ar peļņu noslēgti 8 no 12 publicētajiem gadiem. 2023. gadā darbinieku skaits bija 8. 2023. gada beigās bilances kopsumma bija 5 267 525 € un pašu kapitāls 58 335 € (1,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 8. Lielākā līdzdalība (64,5%): VONTELL TRADING LIMITED. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 3.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.