SIA "Genesha"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 314 | 7539 | 10 671 | 9133 | 5429 | 4396 | 6255 | 640 | 250 383 | 456 645 | 160 082 | 83 862 | 92 932 | 74 531 | 115 043 | 276 049 | 242 735 | 359 892 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4226 | 3286 | 2346 | 1406 | 2247 | 1765 | 2053 | 1315 |
| Aktīvi kopā | 314 | 7539 | 10 671 | 9133 | 5429 | 4396 | 6255 | 640 | 250 383 | 456 645 | 164 308 | 87 148 | 95 278 | 75 937 | 117 290 | 277 814 | 244 788 | 361 207 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 908 | 7650 | 9526 | 2326 | 70 | 53 | 124 | 212 | 247 349 | 451 271 | 243 244 | 166 243 | 189 086 | 133 912 | 92 942 | 168 664 | 94 147 | 180 202 |
| Ilgtermiņa saistības | 3680 | 4250 | 9270 | 18 004 | 17 974 | 17 974 | 25 575 | 25 359 | 25 710 | 25 710 | 12 025 | 8935 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4588 | 11 900 | 18 796 | 20 330 | 18 044 | 18 027 | 25 699 | 25 571 | 273 059 | 476 981 | 255 269 | 175 178 | 189 086 | 133 912 | 92 942 | 168 664 | 94 147 | 180 202 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -908 | 12 | -4016 | -2805 | -1418 | -1016 | -50 | -5487 | 2255 | 2340 | -70 625 | 2931 | -5778 | 35 833 | 82 323 | 84 803 | 41 491 | 30 364 |
| Pašu kapitāls kopā | -4388 | -4376 | -8392 | -11 197 | -12 615 | -13 631 | -19 444 | -24 931 | -22 676 | -20 336 | -90 961 | -88 030 | -93 808 | -57 975 | 24 348 | 109 150 | 150 641 | 181 005 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 585 | 1753 | 9419 | 2338 | 507 | 0 | 0 | 6431 | 152 351 | 1 167 269 | 1 163 265 | 305 067 | 0 | 845 | 101 857 | 222 299 | 151 177 | 206 393 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -908 | 12 | -4016 | -2805 | -1418 | -1016 | 0 | -5487 | 2255 | 2431 | -70 460 | 2931 | -5778 | 35 833 | 82 357 | 84 803 | 41 491 | 30 414 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -908 | 12 | -4016 | -2805 | -1418 | -1016 | 0 | -5487 | 2255 | 2431 | -70 460 | 2931 | -5778 | 35 833 | 82 357 | 84 803 | 41 491 | 30 414 |
| Pārskata gada peļņa | -908 | 12 | -4016 | -2805 | -1418 | -1016 | -50 | -5487 | 2255 | 2340 | -70 625 | 2931 | -5778 | 35 833 | 82 323 | 84 803 | 41 491 | 30 364 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Genesha"
Pārskats
SIA "Genesha" (reģ. nr. 40003433153) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kleistu iela 24.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 206 393 €, par 36,5% vairāk nekā gadu iepriekš (151 177 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 41,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 30 364 € (14,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 103 197 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 361 207 € un pašu kapitāls 181 005 € (50,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.