Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MASTER KLASS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 143 105 | 103 128 | 111 288 | 111 976 | 113 503 | 156 784 | 142 707 | 176 762 | 163 015 | 189 003 | 299 807 | 305 816 | 397 398 | 459 516 | 500 402 | 317 891 | 332 142 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 120 156 | 96 223 | 78 025 | 67 808 | 55 901 | 65 873 | 53 282 | 44 838 | 45 521 | 43 471 | 43 653 | 43 113 | 100 524 | 95 082 | 88 277 | 107 068 | 114 364 |
| Aktīvi kopā | 263 261 | 199 351 | 189 313 | 179 784 | 169 404 | 222 657 | 195 989 | 221 600 | 208 536 | 232 474 | 343 460 | 348 929 | 497 922 | 554 598 | 588 679 | 424 959 | 446 506 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 92 696 | 73 219 | 75 129 | 66 358 | 61 146 | 67 928 | 62 516 | 73 928 | 62 105 | 85 177 | 176 509 | 158 527 | 262 083 | 124 581 | 158 375 | 59 494 | 80 231 |
| Ilgtermiņa saistības | 44 117 | 19 926 | 9620 | 4459 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 136 813 | 93 145 | 84 749 | 70 817 | 61 146 | 67 928 | 62 516 | 73 928 | 62 105 | 85 177 | 176 509 | 158 527 | 262 083 | 124 581 | 158 375 | 59 494 | 80 231 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -43 554 | -20 614 | 94 | 4445 | -1306 | 147 | -20 768 | 14 199 | -1255 | 277 | 19 727 | 23 015 | 44 353 | 194 758 | 864 | -66 428 | 2023 |
| Pašu kapitāls kopā | 124 745 | 104 131 | 104 226 | 108 671 | 107 365 | 152 625 | 131 857 | 146 056 | 144 801 | 145 077 | 164 804 | 187 819 | 232 173 | 426 931 | 427 795 | 361 367 | 363 389 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 35 161 | 112 569 | 186 285 | 191 508 | 242 674 | 390 959 | 270 015 | 245 351 | 287 086 | 281 910 | 472 958 | 548 233 | 961 746 | 751 965 | 414 268 | 570 731 | 509 928 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -28 693 | -24 176 | -3766 | 5274 | -353 | 1780 | -19 759 | 15 320 | -138 | 1394 | 21 955 | 25 243 | 47 075 | 197 429 | 3066 | -64 412 | 4039 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -38 779 | -22 830 | -4938 | 4751 | -996 | 1065 | -19 204 | 15 320 | -138 | 1394 | 21 955 | 25 243 | 46 581 | 196 774 | 2880 | -64 412 | 4039 |
| Pārskata gada peļņa | -43 554 | -20 614 | 94 | 4445 | -1306 | 147 | -20 768 | 14 199 | -1255 | 277 | 19 727 | 23 015 | 44 353 | 194 758 | 864 | -66 428 | 2023 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 7 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 12 | 12 | 12 | 14 | 13 | 13 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MASTER KLASS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MASTER KLASS" (reģ. nr. 40003434337) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., Garkalne, Lielā zaļā iela 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 509 928 €, par 10,7% mazāk nekā gadu iepriekš (570 731 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 18,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 2023 € (0,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12 (gadu iepriekš 13). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 42 494 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 446 506 € un pašu kapitāls 363 389 € (81,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.