Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VANGAŽU SILDSPĒKS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 293 821 | 338 423 | 356 161 | 456 851 | 457 815 | 451 193 | 659 818 | 808 023 | 704 131 | 513 476 | 237 976 | 259 821 | 282 934 | 191 320 | 183 215 | 195 557 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 968 731 | 872 143 | 853 554 | 742 205 | 806 698 | 555 903 | 319 409 | 264 495 | 506 382 | 2 193 674 | 2 082 088 | 2 020 042 | 1 912 576 | 2 621 913 | 2 451 775 | 2 282 931 |
| Aktīvi kopā | 1 262 552 | 1 210 566 | 1 209 715 | 1 199 056 | 1 264 513 | 1 007 096 | 979 227 | 1 072 518 | 1 210 513 | 2 707 150 | 2 320 064 | 2 279 863 | 2 195 510 | 2 813 233 | 2 634 990 | 2 478 488 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 311 651 | 338 102 | 222 246 | 296 618 | 284 574 | 105 436 | 110 625 | 146 618 | 154 665 | 467 530 | 236 351 | 302 817 | 367 407 | 429 935 | 534 283 | 432 898 |
| Ilgtermiņa saistības | 642 703 | 406 750 | 348 663 | 191 597 | 124 777 | 11 466 | 0 | 0 | 294 000 | 1 680 630 | 1 526 619 | 1 358 087 | 1 189 554 | 1 780 768 | 1 530 076 | 1 361 601 |
| Saistības kopā | 954 354 | 744 852 | 570 909 | 488 215 | 409 351 | 116 902 | 110 625 | 146 618 | 448 665 | 2 148 160 | 1 762 970 | 1 660 904 | 1 556 961 | 2 210 703 | 2 064 359 | 1 794 499 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 72 646 | 137 248 | 159 370 | 217 955 | 61 986 | 16 087 | 17 284 | 37 170 | 43 848 | 25 817 | 6004 | 72 765 | 52 515 | -36 019 | -31 899 | 113 358 |
| Pašu kapitāls kopā | 211 571 | 358 674 | 571 478 | 643 130 | 743 881 | 679 134 | 668 602 | 925 900 | 761 848 | 558 990 | 557 094 | 618 959 | 638 549 | 602 530 | 570 631 | 683 989 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 394 802 | 1 381 153 | 1 684 605 | 1 535 760 | 2 126 352 | 1 900 783 | 1 505 469 | 1 420 077 | 1 171 024 | 882 310 | 647 942 | 754 958 | 904 463 | 1 128 816 | 908 808 | 952 261 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 133 271 | 175 398 | 246 494 | 273 542 | 88 351 | 26 982 | 49 531 | 61 728 | 43 898 | 31 855 | 68 696 | 127 982 | 107 736 | 5055 | 42 328 | 168 426 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 85 703 | 136 986 | 219 399 | 254 003 | 70 014 | 16 114 | 49 531 | 61 728 | 43 898 | 25 817 | 6004 | 72 765 | 60 015 | -36 019 | -31 899 | 113 358 |
| Pārskata gada peļņa | 72 646 | 137 248 | 159 370 | 217 955 | 61 986 | 16 087 | 17 284 | 37 170 | 43 848 | 25 817 | 6004 | 72 765 | 52 515 | -36 019 | -31 899 | 113 358 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 24 000 | 77 844 | 284 211 | 50 000 | 16 087 | 0 | 200 000 | 0 | 7900 | 10 900 | 32 925 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VANGAŽU SILDSPĒKS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VANGAŽU SILDSPĒKS" (reģ. nr. 40003434587) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Vangaži, Smilšu iela 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 952 261 €, par 4,8% vairāk nekā gadu iepriekš (908 808 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 113 358 € (11,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 952 261 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 478 488 € un pašu kapitāls 683 989 € (27,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (59,9%): EcoTherm Networks SIA.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.