SIA "RINAR MAŠĪNBŪVE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 80 019 | 78 066 | 71 681 | 52 935 | 53 598 | 50 673 | 52 395 | 53 209 | 62 671 | 93 169 | 113 848 | 98 372 | 58 170 | 58 549 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 26 750 | 21 806 | 22 386 | 14 287 | 9015 | 11 291 | 3858 | 3035 | 3483 | 6442 | 5010 | 10 182 | 11 769 | 14 716 |
| Aktīvi kopā | 106 769 | 99 872 | 94 067 | 67 222 | 62 613 | 61 964 | 56 253 | 56 244 | 66 154 | 99 611 | 118 858 | 108 554 | 69 939 | 73 265 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 38 733 | 49 088 | 50 581 | 29 894 | 39 325 | 39 983 | 28 782 | 26 897 | 12 649 | 15 844 | 20 809 | 18 998 | 17 931 | 23 868 |
| Ilgtermiņa saistības | 2842 | 621 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 41 575 | 49 709 | 50 581 | 29 894 | 39 325 | 39 983 | 28 782 | 26 897 | 12 649 | 15 844 | 20 809 | 18 998 | 17 931 | 23 868 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -27 365 | -15 031 | -27 890 | -6158 | -14 036 | -1307 | 5490 | 1876 | 24 158 | 30 262 | 14 282 | -8493 | -37 548 | -2611 |
| Pašu kapitāls kopā | 65 194 | 50 163 | 43 486 | 37 328 | 23 288 | 21 981 | 27 471 | 29 347 | 53 505 | 83 767 | 98 049 | 89 556 | 52 008 | 49 397 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 239 966 | 276 506 | 213 908 | 124 499 | 65 767 | 77 899 | 167 799 | 170 741 | 218 934 | 224 396 | 188 938 | 179 249 | 88 427 | 128 395 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -27 130 | -14 813 | -27 537 | -6155 | -14 036 | -1307 | 5490 | 1876 | 24 158 | 30 262 | 14 282 | -8493 | -37 548 | -2611 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -27 365 | -15 031 | -27 890 | -6158 | -14 036 | -1307 | 5490 | 1876 | 24 158 | 30 262 | 14 282 | -8493 | -37 548 | -2611 |
| Pārskata gada peļņa | -27 365 | -15 031 | -27 890 | -6158 | -14 036 | -1307 | 5490 | 1876 | 24 158 | 30 262 | 14 282 | -8493 | -37 548 | -2611 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 23 | 22 | 21 | 16 | 11 | 9 | 11 | 13 | 13 | 12 | 11 | 10 | 9 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "RINAR MAŠĪNBŪVE"
Pārskats
SIA "RINAR MAŠĪNBŪVE" (reģ. nr. 40003435417) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Salamandras iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 128 395 €, par 45,2% vairāk nekā gadu iepriekš (88 427 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2611 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 9). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 16 049 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 73 265 € un pašu kapitāls 49 397 € (67,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.