SIA "TEHNODIZAINS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 211 710 | 239 082 | 241 137 | 373 907 | 600 149 | 336 783 | 270 574 | 297 159 | 273 485 | 129 651 | 360 535 | 183 714 | 217 163 | 255 610 | 224 074 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3731 | 2417 | 5754 | 24 952 | 33 192 | 80 553 | 30 860 | 3407 | 3830 | 7377 | 63 970 | 59 406 | 3578 | 2084 | 2184 |
| Aktīvi kopā | 215 441 | 241 499 | 246 891 | 398 859 | 633 341 | 417 336 | 301 434 | 300 566 | 277 315 | 137 028 | 424 505 | 243 120 | 220 741 | 257 694 | 226 258 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 60 375 | 84 160 | 102 960 | 167 664 | 207 093 | 158 846 | 170 912 | 164 180 | 199 434 | 58 782 | 204 479 | 137 430 | 220 663 | 171 406 | 72 133 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 60 375 | 84 160 | 102 960 | 167 664 | 207 093 | 158 846 | 170 912 | 164 180 | 199 434 | 58 782 | 204 479 | 137 430 | 220 663 | 171 406 | 72 133 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 19 498 | 52 273 | 37 943 | 35 815 | 330 052 | -167 758 | -77 968 | 5864 | 15 102 | 365 | 141 780 | -98 336 | -105 612 | 86 210 | 67 837 |
| Pašu kapitāls kopā | 155 066 | 157 339 | 143 931 | 231 195 | 426 248 | 258 490 | 130 522 | 136 386 | 77 881 | 78 246 | 220 026 | 105 690 | 78 | 86 288 | 154 125 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 637 977 | 676 647 | 669 855 | 1 107 223 | 2 429 282 | 779 564 | 632 036 | 628 127 | 661 951 | 380 940 | 1 044 774 | 477 981 | 404 469 | 735 151 | 736 457 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 27 180 | 61 603 | 47 697 | 44 517 | 391 901 | -167 279 | -77 783 | 5956 | 15 193 | 449 | 144 596 | -96 138 | -104 249 | 88 062 | 68 107 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 26 887 | 61 501 | 45 690 | 44 375 | 390 478 | -167 758 | -77 968 | 5864 | 15 102 | 365 | 141 780 | -96 336 | -105 612 | 86 610 | 67 837 |
| Pārskata gada peļņa | 19 498 | 52 273 | 37 943 | 35 815 | 330 052 | -167 758 | -77 968 | 5864 | 15 102 | 365 | 141 780 | -98 336 | -105 612 | 86 210 | 67 837 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 16 | 16 | 18 | 22 | 23 | 17 | 12 | 10 | 9 | 9 | 9 | 8 | 9 | 8 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 50 000 | 51 351 | 0 | 134 999 | 0 | 50 000 | 0 | 73 607 | 0 | 0 | 16 000 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "TEHNODIZAINS"
Pārskats
SIA "TEHNODIZAINS" (reģ. nr. 40003444015) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Ulbroka, Radiostacijas iela 17.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 736 457 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 67 837 € (9,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 92 057 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 226 258 € un pašu kapitāls 154 125 € (68,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.