Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "C.T.CO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2026Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2016–2026
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8 033 846 | 7 141 413 | 7 833 323 | 11 207 316 | 15 678 881 | 13 177 795 | 19 326 905 | 18 122 175 | 25 183 472 | 24 073 653 | 26 791 666 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 850 442 | 883 372 | 772 227 | 732 389 | 1 140 198 | 905 858 | 807 078 | 424 776 | 457 062 | 349 473 | 327 078 |
| Aktīvi kopā | 8 884 288 | 8 024 785 | 8 605 550 | 11 939 705 | 16 819 079 | 14 083 653 | 20 133 983 | 18 546 951 | 25 640 534 | 24 423 126 | 27 118 744 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2 485 995 | 2 514 455 | 2 878 303 | 3 206 812 | 9 315 760 | 5 192 395 | 5 881 276 | 5 426 014 | 5 453 936 | 5 634 446 | 5 738 109 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2 485 995 | 2 514 455 | 2 878 303 | 3 206 812 | 9 315 760 | 5 192 395 | 5 881 276 | 5 426 014 | 5 453 936 | 5 634 446 | 5 738 109 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2 492 731 | 2 112 037 | 3 016 917 | 5 706 245 | 6 777 357 | 6 387 939 | 10 361 449 | 5 868 230 | 7 065 661 | 6 602 082 | 2 591 955 |
| Pašu kapitāls kopā | 6 398 293 | 5 510 330 | 5 727 247 | 8 732 893 | 7 503 319 | 8 891 258 | 14 252 707 | 13 120 937 | 20 186 598 | 18 788 680 | 21 380 635 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 23 688 799 | 24 991 855 | 28 546 703 | 33 869 683 | 44 323 067 | 48 666 388 | 60 598 804 | 58 010 701 | 54 389 637 | 55 739 368 | 14 737 903 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2 877 452 | 2 513 250 | 3 043 993 | 5 613 564 | 8 813 518 | 7 679 486 | 11 618 185 | 7 652 881 | 6 837 923 | 8 417 498 | 2 582 743 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 876 940 | 2 512 845 | 3 043 938 | 5 737 671 | 8 813 518 | 7 679 486 | 11 618 185 | 7 652 881 | 7 100 763 | 8 631 010 | 2 598 953 |
| Pārskata gada peļņa | 2 492 731 | 2 112 037 | 3 016 917 | 5 706 245 | 6 777 357 | 6 387 939 | 10 361 449 | 5 868 230 | 7 065 661 | 6 602 082 | 2 591 955 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 411 | 420 | 452 | 475 | 561 | 608 | 669 | 626 | 581 | 574 | 572 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 3 000 000 | 2 800 000 | 2 700 599 | 4 000 000 | 9 000 000 | 5 000 000 | 7 000 000 | 0 | 8 000 000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "C.T.CO"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "C.T.CO" (reģ. nr. 40003444513) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči, Meistaru iela 33.
Finanšu rezultāti
2026. gadā apgrozījums bija 14 737 903 €, par 73,6% mazāk nekā gadu iepriekš (55 739 368 €). No 2016. līdz 2026. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,6% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2016–2026). 2026. gada peļņa bija 2 591 955 € (17,6% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (11). 2026. gadā darbinieku skaits bija 572 (gadu iepriekš 574). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 25 766 €. 2026. gada beigās bilances kopsumma bija 27 118 744 € un pašu kapitāls 21 380 635 € (78,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir COM TEC CO IT LTD.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.