Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IVANARS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 202 | 69 440 | 68 271 | 68 970 | 68 271 | 68 635 | 97 141 | 99 314 | 98 079 | 125 064 | 105 468 | 81 764 | 78 065 | 57 383 | 50 990 | 42 474 | 41 660 | 40 843 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 305 969 | 18 525 | 11 329 | 4308 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 306 171 | 87 965 | 79 600 | 73 278 | 68 271 | 68 635 | 97 141 | 99 314 | 98 079 | 125 064 | 105 468 | 81 764 | 78 065 | 57 383 | 50 990 | 42 474 | 41 660 | 40 843 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 311 831 | 102 846 | 103 836 | 91 158 | 91 998 | 90 463 | 130 966 | 132 215 | 130 909 | 157 751 | 132 686 | 125 652 | 134 027 | 124 663 | 107 311 | 91 400 | 89 176 | 88 888 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 711 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 311 831 | 102 846 | 103 836 | 91 158 | 91 998 | 90 463 | 130 966 | 132 215 | 130 909 | 157 751 | 132 686 | 125 652 | 134 027 | 124 663 | 107 311 | 92 111 | 89 176 | 88 888 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -13 660 | -9221 | -9355 | 6356 | -5847 | 1899 | -2767 | 924 | 71 | 143 | 5469 | -16 670 | -12 073 | -11 318 | 10 959 | 6684 | 2121 | -529 |
| Pašu kapitāls kopā | -5660 | -14 881 | -24 236 | -17 880 | -23 727 | -21 828 | -33 825 | -32 901 | -32 830 | -32 687 | -27 218 | -43 888 | -55 962 | -67 280 | -56 321 | -49 637 | -47 516 | -48 045 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 11 921 | 15 230 | 18 126 | 28 600 | 7664 | 9913 | 10 012 | 22 620 | 19 373 | 345 036 | 45 081 | 85 973 | 49 011 | 10 663 | 21 150 | 16 831 | 4228 | 1068 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 660 | -9221 | -9355 | 6356 | -5847 | 1899 | -2767 | 924 | 88 | 156 | 5469 | -16 670 | -12 073 | -11 318 | 10 959 | 6684 | 2121 | -529 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 660 | -9221 | -9355 | 6356 | -5847 | 1899 | -2767 | 924 | 71 | 156 | 5469 | -16 670 | -12 073 | -11 318 | 10 959 | 6684 | 2121 | -529 |
| Pārskata gada peļņa | -13 660 | -9221 | -9355 | 6356 | -5847 | 1899 | -2767 | 924 | 71 | 143 | 5469 | -16 670 | -12 073 | -11 318 | 10 959 | 6684 | 2121 | -529 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 1 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 1222 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IVANARS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IVANARS" (reģ. nr. 40003446213) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Laimdotas iela 5A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1068 €, par 74,7% mazāk nekā gadu iepriekš (4228 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 13,2% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 529 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1068 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-48 045 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.