SIA "VGS TEHNO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 54 894 | 54 040 | 56 119 | 55 790 | 86 536 | 41 150 | 34 726 | 23 769 | 19 418 | 20 607 | 19 145 | 19 622 | 23 752 | 29 136 | 31 838 | 34 746 | 28 158 | 7371 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 54 013 | 42 907 | 40 891 | 40 325 | 45 264 | 43 573 | 57 715 | 53 516 | 49 939 | 46 611 | 44 753 | 43 038 | 41 378 | 39 717 | 38 793 | 39 313 | 39 790 | 37 169 |
| Aktīvi kopā | 108 907 | 96 947 | 97 010 | 96 115 | 131 800 | 84 723 | 92 441 | 77 285 | 69 357 | 67 218 | 63 898 | 62 660 | 65 130 | 68 853 | 70 631 | 74 059 | 67 948 | 44 540 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 42 776 | 35 834 | 24 591 | 20 971 | 42 578 | 23 882 | 34 353 | 19 776 | 17 459 | 21 882 | 23 214 | 28 672 | 26 859 | 27 931 | 31 397 | 48 305 | 66 835 | 55 758 |
| Ilgtermiņa saistības | 57 104 | 52 208 | 51 326 | 46 398 | 41 471 | 36 544 | 44 986 | 37 975 | 30 965 | 23 960 | 17 060 | 10 049 | 9991 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 99 880 | 88 042 | 75 917 | 67 369 | 84 049 | 60 426 | 79 339 | 57 751 | 48 424 | 45 842 | 40 274 | 38 721 | 36 850 | 27 931 | 31 397 | 48 305 | 66 835 | 55 758 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8318 | 513 | 12 663 | 6296 | 16 663 | -23 560 | -20 736 | 6683 | 968 | 443 | 7471 | 315 | 4341 | 12 642 | -1688 | -13 480 | -24 641 | -12 331 |
| Pašu kapitāls kopā | 7709 | 8222 | 20 885 | 27 181 | 43 844 | 20 284 | 8126 | 14 742 | 15 710 | 16 153 | 23 624 | 23 939 | 28 280 | 40 922 | 39 234 | 25 754 | 1113 | -11 218 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 109 965 | 50 459 | 87 152 | 279 581 | 457 588 | 247 962 | 133 875 | 100 618 | 117 164 | 111 522 | 97 470 | 105 164 | 53 829 | 64 952 | 134 333 | 144 292 | 134 411 | 136 855 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 586 | 12 275 | 20 287 | 9318 | 22 272 | -21 339 | -17 902 | 8872 | 2395 | 1772 | 8699 | 1185 | 4918 | 12 829 | -1688 | -13 480 | -24 641 | -12 331 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8660 | 660 | 12 912 | 6469 | 19 760 | -23 405 | -20 495 | 6934 | 968 | 523 | 7471 | 315 | 4341 | 12 642 | -1688 | -13 480 | -24 641 | -12 331 |
| Pārskata gada peļņa | -8318 | 513 | 12 663 | 6296 | 16 663 | -23 560 | -20 736 | 6683 | 968 | 443 | 7471 | 315 | 4341 | 12 642 | -1688 | -13 480 | -24 641 | -12 331 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 8 | 8 | 7 | 11 | 12 | 13 | 13 | 12 | 12 | 10 | 10 | 6 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "VVTEHNO" SIA — 2 kopīgas personas
- SIA "VGS PLUS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MĀCĪBU CENTRS OZOLS"
Kopsavilkums: SIA "VGS TEHNO"
Pārskats
SIA "VGS TEHNO" (reģ. nr. 40003447986) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Augusta Deglava iela 60 k-2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 136 855 €, par 1,8% vairāk nekā gadu iepriekš (134 411 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 331 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 22 809 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-11 218 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.