Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RED DOT MEDIA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 52 784 | 35 246 | 26 509 | 18 516 | 47 534 | 56 507 | 141 443 | 33 399 | 55 252 | 94 977 | 65 010 | 79 299 | 184 565 | 125 926 | 206 540 | 156 511 | 173 042 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 11 933 | 6135 | 7324 | 12 735 | 16 979 | 25 275 | 51 063 | 39 946 | 31 771 | 32 031 | 24 515 | 15 302 | 9619 | 5638 | 11 905 | 22 484 | 49 020 |
| Aktīvi kopā | 64 717 | 41 381 | 33 833 | 31 251 | 64 513 | 81 782 | 192 506 | 73 345 | 87 023 | 127 008 | 89 525 | 94 601 | 194 184 | 131 564 | 218 445 | 178 995 | 222 062 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 113 | 8745 | 13 323 | 8535 | 29 537 | 17 380 | 69 605 | 13 160 | 37 242 | 72 692 | 34 629 | 42 252 | 154 751 | 144 584 | 189 262 | 146 001 | 179 473 |
| Ilgtermiņa saistības | 29 155 | 3828 | 2178 | 0 | 894 | 1811 | 3026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 41 268 | 12 573 | 15 501 | 8535 | 30 431 | 19 191 | 72 631 | 13 160 | 37 242 | 72 692 | 34 629 | 42 252 | 154 751 | 144 584 | 189 262 | 146 001 | 179 473 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 10 761 | 6739 | -9914 | 3345 | 8004 | 13 871 | 56 002 | -59 690 | -2388 | 4535 | 580 | -2547 | -12 916 | -52 453 | 42 203 | 3811 | 9595 |
| Pašu kapitāls kopā | 21 390 | 28 129 | 18 215 | 21 560 | 29 564 | 55 937 | 111 939 | 52 249 | 49 781 | 54 316 | 54 896 | 52 349 | 39 433 | -13 020 | 29 183 | 32 994 | 42 589 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 250 503 | 216 949 | 234 714 | 192 106 | 196 093 | 347 464 | 730 574 | 333 720 | 306 735 | 910 525 | 344 839 | 302 841 | 329 917 | 519 346 | 450 116 | 577 057 | 566 228 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 11 912 | 7833 | -10 279 | 3344 | 9501 | 16 336 | 66 041 | -62 716 | -2388 | 5250 | 580 | -2541 | -12 823 | -52 453 | 42 203 | 3811 | 9595 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 497 | 8027 | -10 250 | 3345 | 9501 | 16 336 | 66 041 | -62 716 | -2388 | 5250 | 580 | -2547 | -12 823 | -52 453 | 42 203 | 3811 | 9595 |
| Pārskata gada peļņa | 10 761 | 6739 | -9914 | 3345 | 8004 | 13 871 | 56 002 | -59 690 | -2388 | 4535 | 580 | -2547 | -12 916 | -52 453 | 42 203 | 3811 | 9595 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 13 | 12 | 13 | 12 | 12 | 12 | 12 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 10 | 10 | 9 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RED DOT MEDIA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RED DOT MEDIA" (reģ. nr. 40003454441) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ģertrūdes iela 32 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 566 228 €, par 1,9% mazāk nekā gadu iepriekš (577 057 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 9595 € (1,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 62 914 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 222 062 € un pašu kapitāls 42 589 € (19,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (49%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.