Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BJ Tehnika"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 536 | 14 535 | 14 535 | 20 682 | 20 752 | 20 813 | 20 951 | 21 047 | 21 154 | 21 263 | 21 383 | 21 465 | 21 723 | 24 | 237 427 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 137 202 |
| Aktīvi kopā | 14 536 | 14 535 | 14 535 | 20 682 | 20 752 | 20 813 | 20 951 | 21 047 | 21 154 | 21 263 | 21 383 | 21 465 | 21 723 | 24 | 1 374 629 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 21 169 | 21 168 | 21 168 | 30 120 | 30 190 | 30 251 | 30 389 | 30 485 | 30 593 | 30 702 | 30 822 | 30 904 | 31 162 | 26 547 | 330 665 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 98 628 |
| Saistības kopā | 21 169 | 21 168 | 21 168 | 30 120 | 30 190 | 30 251 | 30 389 | 30 485 | 30 593 | 30 702 | 30 822 | 30 904 | 31 162 | 26 547 | 429 293 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -17 084 | 109 722 |
| Pašu kapitāls kopā | -6633 | -6633 | -6633 | -9438 | -9438 | -9438 | -9438 | -9438 | -9439 | -9439 | -9439 | -9439 | -9439 | -26 523 | 945 336 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 314 015 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -17 034 | 110 468 |
| EBITDA | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -17 034 | 109 722 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -17 084 | 109 722 |
| Darbaspēka izmaksas | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CNAM" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Company NA Stage and Light" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kompānija NA" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NA Sales" — 2 kopīgas personas
- Jaunžūras, SIA
- Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BJ Tehnika"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BJ Tehnika" (reģ. nr. 40003456298) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Lambertu iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 314 015 €. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 109 722 € (8,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 1 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 146 002 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 374 629 € un pašu kapitāls 945 336 € (68,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kompānija NA".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.