Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VISICO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 50 000 € (18% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 396 456 | 409 302 | 668 149 | 385 839 | 305 052 | 294 890 | 88 439 | 85 959 | 363 258 | 142 948 | 188 180 | 122 820 | 206 479 | 174 604 | 268 255 | 166 952 | 239 278 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 953 049 | 927 360 | 829 383 | 723 377 | 661 878 | 899 643 | 819 606 | 710 461 | 653 503 | 627 138 | 552 375 | 477 611 | 402 847 | 314 305 | 250 328 | 424 634 | 350 857 |
| Aktīvi kopā | 1 349 505 | 1 336 662 | 1 497 532 | 1 109 216 | 966 930 | 1 194 533 | 908 045 | 796 420 | 1 016 761 | 770 086 | 740 555 | 600 431 | 609 326 | 488 909 | 518 583 | 591 586 | 590 135 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 804 057 | 762 770 | 918 733 | 91 126 | 42 063 | 57 782 | 50 869 | 1244 | 121 718 | 59 940 | 116 451 | 24 165 | 17 040 | 6170 | 13 377 | 15 482 | 13 229 |
| Ilgtermiņa saistības | 455 038 | 466 827 | 499 070 | 967 342 | 845 331 | 995 835 | 699 310 | 642 856 | 751 409 | 558 230 | 606 344 | 530 843 | 501 556 | 351 216 | 331 614 | 301 105 | 283 294 |
| Saistības kopā | 1 259 095 | 1 229 597 | 1 417 803 | 1 058 468 | 887 394 | 1 053 617 | 750 179 | 644 100 | 873 127 | 618 170 | 722 795 | 555 008 | 518 596 | 357 386 | 344 991 | 316 587 | 296 523 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 29 000 | 16 655 | -27 336 | -28 981 | 28 788 | 27 747 | 16 950 | -5546 | -8686 | 8282 | 6490 | 27 663 | 45 307 | 114 793 | 72 069 | 101 407 | 68 613 |
| Pašu kapitāls kopā | 90 410 | 107 065 | 79 729 | 50 748 | 79 536 | 140 916 | 157 866 | 152 320 | 143 634 | 151 916 | 17 760 | 45 423 | 90 730 | 131 523 | 173 592 | 274 999 | 293 612 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 956 619 | 914 509 | 1 009 815 | 167 266 | 64 689 | 404 116 | 97 442 | 226 062 | 337 402 | 243 870 | 186 086 | 275 188 | 198 045 | 181 589 | 185 654 | 188 120 | 185 139 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 73 132 | 54 212 | 9838 | -1298 | -23 862 | 65 981 | 37 708 | 1678 | -8686 | 8282 | 6490 | 27 663 | 45 307 | 133 293 | 78 944 | 99 984 | 79 449 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 35 815 | 22 456 | -22 687 | -35 883 | 32 754 | 34 884 | 19 669 | -5546 | -8686 | 8282 | 6490 | 27 663 | 45 307 | 133 293 | 79 569 | 101 407 | 81 113 |
| Pārskata gada peļņa | 29 000 | 16 655 | -27 336 | -28 981 | 28 788 | 27 747 | 16 950 | -5546 | -8686 | 8282 | 6490 | 27 663 | 45 307 | 114 793 | 72 069 | 101 407 | 68 613 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 11 | 11 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 140 646 | 0 | 0 | 74 000 | 30 000 | 0 | 50 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VISICO"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VISICO" (reģ. nr. 40003467751) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči, Mazā Rāmavas iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 185 139 €, par 1,6% mazāk nekā gadu iepriekš (188 120 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 9,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 68 613 € (37,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 185 139 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 590 135 € un pašu kapitāls 293 612 € (49,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.