SIA "MSN"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 57 541 | 727 | 6470 | 9755 | 9146 | 4940 | 94 811 | 36 073 | 14 981 | 11 612 | 8743 | 19 403 | 39 564 | 23 872 | 40 043 | 47 089 | 33 374 | 39 493 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 171 | 102 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 110 | 498 | 681 | 339 | 499 | 219 |
| Aktīvi kopā | 57 712 | 829 | 6504 | 9755 | 9146 | 4940 | 94 811 | 36 073 | 14 981 | 11 612 | 8743 | 19 403 | 39 674 | 24 370 | 40 724 | 47 428 | 33 873 | 39 712 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 53 495 | 75 | 5077 | 5152 | 5381 | 2032 | 90 989 | 35 611 | 21 138 | 17 761 | 7564 | 13 534 | 33 828 | 18 342 | 26 606 | 26 384 | 16 614 | 13 667 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7297 | 11 947 | 11 947 | 11 047 | 11 047 | 11 047 | 7047 | 7047 |
| Saistības kopā | 53 495 | 75 | 5077 | 5152 | 5381 | 2032 | 90 989 | 35 611 | 21 138 | 17 761 | 14 861 | 25 481 | 45 775 | 29 389 | 37 653 | 37 431 | 23 661 | 20 714 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 182 | -3463 | 673 | 3176 | -838 | -857 | -316 | -3360 | -6613 | 8 | 30 | 40 | -23 | 1082 | 8090 | 6926 | 215 | 8786 |
| Pašu kapitāls kopā | 4217 | 754 | 1427 | 4603 | 3765 | 2908 | 3822 | 462 | -6157 | -6149 | -6118 | -6078 | -6101 | -5019 | 3071 | 9997 | 10 212 | 18 998 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 240 130 | 55 204 | 60 348 | 116 867 | 71 546 | 68 511 | 197 592 | 171 734 | 55 519 | 67 397 | 112 455 | 99 213 | 86 871 | 112 036 | 106 994 | 178 288 | 140 659 | 187 354 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 219 | -3453 | 675 | 3303 | -831 | -854 | -314 | -3314 | -6630 | 8 | 30 | 41 | -16 | 1313 | 8193 | 7014 | 427 | 8918 |
| EBITDA | 315 | — | — | — | — | — | — | — | — | 32 | 171 | 41 | 6 | 1425 | 8446 | 7356 | 1240 | 9199 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 220 | -3463 | 673 | 3278 | -838 | -857 | -316 | -3360 | -6613 | 8 | 30 | 40 | -23 | 1082 | 8090 | 6926 | 215 | 8786 |
| Pārskata gada peļņa | 182 | -3463 | 673 | 3176 | -838 | -857 | -316 | -3360 | -6613 | 8 | 30 | 40 | -23 | 1082 | 8090 | 6926 | 215 | 8786 |
| Darbaspēka izmaksas | 6856 | — | — | — | — | — | — | — | — | 8797 | 10 510 | 9191 | 7435 | 7691 | 10 327 | 11 149 | 10 845 | 11 846 |
| Nolietojums | 96 | — | — | — | — | — | — | — | — | 24 | 141 | 0 | 22 | 112 | 253 | 342 | 813 | 281 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "MSN"
Pārskats
SIA "MSN" (reģ. nr. 40003468418) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Lielvārde, Edgara Kauliņa aleja 15 - 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 187 354 €, par 33,2% vairāk nekā gadu iepriekš (140 659 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 8786 € (4,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 93 677 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 39 712 € un pašu kapitāls 18 998 € (47,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.